مجموعه ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین ایزوگام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

آخرین قیمت ایزوگام به نرخ روز

آنچه در این مقاله میخوانید...

قیمت ایزوگام استانداردخرید و فروش ایزوگام مرغوبتعیین قیمت ایزوگام با کیفیتخرید و فروش ایزوگام در بازار
آخرین قیمت ایزوگام به نرخ روز

ایزوگام بعنوان یک عایق پوششی جهت جلوگیری از نفوذ آب و رطوبت به داخل مکان مورد نظر استفاده می شود. برای مطلع شدن از آخرین قیمت ایزوگام می توانید به سایت شرکت ایزوگام مفید مراجعه نمایید. صادرات ایزوگام شرکت مفید به کشورهای دیگر انجام می گیرد. قیمت خرید عمده ایزوگام بسیار بصرفه می باشد. آخرین قیمت ایزوگام بصورت روزانه در سایت های فروش بارگزاری می شود.

آخرین قیمت ایزوگام به نرخ روز

قیمت ایزوگام استاندارد

قیمت ایزوگام استاندارد

مشتریان خرید عمده ایزوگام استاندارد برای انتخاب انواع ایزوگام به کارخانجات تولیدی مراجعه می نمایند. قیمت ایزوگام استاندارد با توجه به مواد و روش های ساخت ایزوگام متفاوت می باشد. کارخانه ایزوگام مفید تولید کننده مرغوب ترین نوع ایزوگام های بازار می باشد.برای شناخت یک ایزوگام مرغوب و استاندارد نیاز به دانستن چند نکته می باشد. ابتدا، ایزوگام باید برچسب عایق ‌های استاندارد که شامل مشخصات تولیدکننده، تاریخ تولید، نوع عایق، علامت استاندارد و… داشته باشد. در ایزوگام نامرغوب به‌ جای استفاده از پلیمر یا قیر مرغوب پودرهای معدنی یا مواد غیر پلیمری به کار می‌رود و با استفاده از دست کشیدن بر روی قسمت خارجی ایزوگام، ذرات دانه سیاهی بر روی دستتان می چسبد. اخرین نکته اندازه ی لایه ایزوگام بر اساس نیاز شما می باشد.

خرید و فروش ایزوگام مرغوب

خرید و فروش ایزوگام مرغوب

خرید و فروش ایزوگام مرغوب برای نمایندگان فروش ایزوگام بسیار مهم می باشد. معماران ساختمانی یکی از مشتریان خرید عمده ایزوگام در بازار می باشند. کارخانه ایزوگام مفید همواره تلاش بر این دارد که مشتریان و پیمانکاران ساختمانی را به خرید ایزوگام با کیفیت و ارزان تشویق کند. برای خرید ایزوگام ارزان و با کیفیت می توان به سایت های شرکت های کارخانه ای که بصورت مستقیم اقدام به قروش ایزوگام از درب کارخانه می کنند اقدام نمود. شرکت ایزوگام مفید ارائه دهنده بهترین و ارزان ترین نوع ایزوگام می باشد که بصورت حضوری در نمایندگی ها و غیرحضوری از طریق سایت اقدام به فروش می کند.

تعیین قیمت ایزوگام با کیفیت

تعیین قیمت ایزوگام با کیفیت

قیمت انواع ایزوگام به متراژ محصول و نوع آن بستگ دارد. بمنظور تعیین قیمت ایزوگام با کیفیت داشتن نشان استاندارد بسیار مهم و ضروری می باشد.. شرکت های تولیدی زیادی مانند شرکت ایزوگام مفید اقدام به فروش ایزوگام با کیفیت و ارزان کرده اند. ایزوگام یک عایق مقاوم می باشد که از قیر و الیاف مصنوعی تشکیل شده و با استفاده از حرارت بر روی بام و مکان مورد نظر نصب و چسبانده می‌شود.

خرید و فروش ایزوگام در بازار

خرید و فروش ایزوگام در بازار

قیمت فروش ایزوگام به موارد بسیاری بستگی دارد. نوع بسته بندی ایزوگام با توججه به متراژ متفاوت می باشد. معمولا ایزوگام استاندارد در ابعاد ۱۰*۱ متر و ضخامت ۳.۵ تا ۴ میلی‌ متر و وزن تقریبی ۴۰ تا ۴۲ کیلوگرم به ‌صورت رول ‌های بسته بندی شده تولید می شوند. انواع ایزوگام موجود در بازار شامل دو نوع تک لایه و دو لایه می باشد. تفاوت این دو نوع بسته به نوع استفاده از ایزوگام در محیط مورد نظر دارد. برای خرید ایزوگام با کیفیت و مرغوب موجود در بازار مراجعه به نمایندگی های فروش ایزوگام مفید و یا سایت های فروش آنلاین از راه های رایج خرید می باشد.

ابوالفضل حسنی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین ایزوگام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.