ایزوگام مفید
خانه / ایزوگام / ارزانترین قیمت ایزوگام در بازار سال

ارزانترین قیمت ایزوگام در بازار سال

ارزان ترین قیمت ایزوگام در بازار سال را میخواهم برای تان شرح دهیم در این مطلب همیشه قیمت ارزان نشان دهنده ی کیفیت پایین محصول نیست

و شرکت های هستند که ایزوگام با مواد اولیه خوب و قیر پالایشگاهی انواع عایق های رطوبتی مناسبی و مرقوم به صرفه ی را برای عرضه به بازار تولید میکنند .

چند قیمت ایزوگام ارزان در سال ۹۹ به شرح زیر است :

قیمت ایزوگام اصل دلیجان برای هر متر مربع با نصب  ۲۱۵۰۰تومان

قیمت ايزوگام شرق تهران (مناسب برای  سطوح صاف و موزائيك) برای هر متر مربع با نصب ۲۲۴۰۰  تومان

قیمت ایزوگام رضوان گستر دلیجان برای هر متر مربع با نصب ۲۰۴۰۰ تومان

قیمت ایزوگام سپهر گستر دلیجان برای هر متر مربع با نصب ۲۱۰۰۰ تومان

قیمت ایزوگام شرق طلایی برای هر متر مربع با نصب ۲۰۸۰۰ تومان

قیمت ایزوگام نمونه ایران برای هر متر مربع با نصب ۲۰۳۰۰ تومان

لازم به ذکر است که قیمت نصب ایزوگام بالا نیست و بیشتر شرکت ها ایزوگام های خود را هم با خدمات نصب و هم با بدون نصب ارائه میدهند.

خرید ایزوگام قیمت مناسب در قم

برای خرید ایزوگام قم میتوان با قیمت مناسب  از انواع  شرکت های اصل و معتبر دلیجان توسط نمایندگی این شرکت ها انجام داد ، خوشبختانه به دلیل اینکه قم در نزدیکی استان های مرکز و قطب تولید ایزوگام یعنی دلیجان و پایتخت قرار داد بیشتر شرکت های ایزوگام در این استان دارای نمایندگی هستند و ایزوگام های خود را به صورت عمده و جزیی بدون واسطه به مشتریان عرضه میکنند .

حتی امکان خرید ایزوگام آنلاین و اینترنتی از طریق سایت اصلی آن شرکت تنها با استفاده از چند کلیک ساده برای علاقمندان و خریداران وجود دارد .

این شرکت‌ها دارای انواع ایزوگام متناسب با اب و هوای گرم و خشک قم دارند و تمام ایزوگام ها از ضمانت نامه و بیمه ی ایران برخوردار هستند و با مواد اولیه مرغوب و قیر پالایشگاهی زیر نظر تیم تولید حرفه ای تولید و پس از تولید تست کیفیت میشوند و سپس به بازار های داخلی و حتی برای صادرات به دیگر کشور ها عرضه میشوند.

ایزوگام در قم

چه ایزوگامی بخرم ؟ + قیمت رول ایزوگام ؟

چند تا از نشانه‌های ایزوگام مرغوب و خوب که مناسب خرید هستند را میخواهیم برایتان بگویم در ادامه ی مطلب

ایزوگام های خوب و اصل همه ی شان دارای شمار ثبت هستند ،

اصلا بوی نامطبوعی نمی‌دهند، برای تولیدشان از پلیمر استفاده شده است ، دارای قیر خالص ۷۰ الی ۶۰ درصد هستند ، هنگام دست زدن به آن رنگ پس نمیدهند ، توان مقاومت تا نقطه ی

۱۲۰+ درجه ی سانتیگراد را دارند ، هنگام تا زدن نمی‌شکنند و…

ایزوگام پشت و یا برای دیگر مصارف گوناگون دارای یک استاندارد مشخص هستند که طول هر رول آن ۱۰ متر و ضخامتشان ۲تا ۴ میلی تر است و وزن استاندارد و تقریبی ۴۰ کلیوگرم دارند که قیمت هر رول آن با نصب بسته به نوع ایزوگام انتخابی شما و شرکت مورد نظرتان از ۲۰۰۰۰ تومان تا ۲۵۵۰۰ برای هر متر مربع متغیر هست.

،

جهت خرید این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
واحد فروش و بازرگانی ایزوگام مفید
راه های ارتباطی:
مدیر فروش: مهندس امیدوار 09120952108
مدیریت: مهندس حسینی 09120944581
تلفن دفتر مرکزی: 02171053943
پست الکترونیکی: sale@mofidisogam.com

مطلب پیشنهادی

مرکز خرید ایزوگام مشهد طلایی

امروزه ایزوگام به عنوان یکی از مهمترین تجهیزات در امر ساختمان سازی کاربرد زیادی دارد. از اینرو مهندسین ساختمانی و همچنین مالکین ساختمان ها در تلاشند بتوانند بهت