مجموعه ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین ایزوگام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

اطلاع از جدیدترین قیمت ایزوگام بدون فویل در بازار تهران

آنچه در این مقاله میخوانید...

تولید ایزوگام بدون فویلتفاوت ایزوگام فویل دار و بدون فویلقیمت ایزوگام بدون فویلخرید ایزوگام بدون فویل
اطلاع از جدیدترین قیمت ایزوگام بدون فویل در بازار تهران

انواع مختلفی از ایزوگام های روکش دار در کارخانجات تولیدی ایزوگام در خط تولید می باشند. قیمت ایزوگام بدون فویل نسبت به ایزوگام فویل دار بسیار کمتر می باشد.

برای خرید ایزوگام بدون فویل ابتدا به مکان مورد نظر جهت کاربرد این نوع ایزوگام اطلاع داشته باشید و از میزان آب ریزی مکان، میزان تابش به سطح قسمت موردنظر اطلاع داشته باشید.

نمایندگی های خرید و فروش ایزوگام در سراسر کشور دارای انواع ایزوگام بدون فویل و فویل دار می باشند.

اطلاع از جدیدترین قیمت ایزوگام بدون فویل در بازار تهران

تولید ایزوگام بدون فویل

تولید ایزوگام بدون فویل

ایزوگام ساده یا بدون فویل به عنوان محصولی باکیفیت جهت عایق کاری انواع سطوح همچون ایزوگام های فویل دار و چهار لایه به وسیله نمایندگی معتبر پخش عمده و جزئی این محصول توزیع می گردد. برای خرید ایزوگام باید توجه به کاربرد آن نمود.با توجه به کاربرد ایزوگام بدون فویل در مصارف متنوع استقبال خوبی از خرید این محصول باکیفیت به عمل می آید. نمایندگی های فروش کارخانجات تولیدی ایزوگام قیمت های انواع ایزوگام را به اطلاع مشتریان می رسانند.

تفاوت ایزوگام فویل دار و بدون فویل

تفاوت ایزوگام فویل دار و بدون فویل

در مراحل تولید ایزوگام، تقریبا همه یکسان هستند و تنها تفاوت ایزوگام فویل دار با ایزوگام بدون فویل در نوع روکش است. در واقع ایزوگام بدون فویل تنها تفاوتش این است که سطح هر دو طرف آن با نایلون یا پودر پوشانده می شود. در ذهن عموم مردم هنگام خرید ایزوگام، تفاوت زیادی بین ایزوگام فویا دار و بدون فویل می باشد.اما در واقع تنها تفاوتی که بین این دو نوع عایق رطوبتی یعنی عایق رطوبتی بدون فویل و فویل دار دیده می شود در عدم وجود فویل در عایق رطوبتی بدون فویل است. البته عدم وجود فویل در این نوع از ایزوگام ضخامت آن را کمتر می کند و در نتیجه از جهت قیمت هم ارزان تر است.

قیمت ایزوگام بدون فویل

قیمت ایزوگام بدون فویل

اطلاع داشتن از قیمت ایزوگام بدون فویل از مهم ترین اقداماتی است که قبل از اقدام به خرید و بعد از اطمینان از کیفیت این نوع ایزوگام باید انجام داد. قیمت ایزوگام بدون فویل بستگی به میفیت محصول و برند کارخانه مورد نظر دارد. با توجه به نوسانات هر روزه در بازار، نمی توان نظری قطعی در رابطه با قیمت ایزوگام بدون فویل داد.

خرید ایزوگام بدون فویل

خرید ایزوگام بدون فویل

بمنظور خرید ایزوگام بدون فویل می توانید از طریق  تماس با مراکز فروش محصولات ایزوگام و مشاوره گرفتن جهت خرید مناسب بهره مند گردید.  در صورت خرید این نوع ایزوگام از طریق نمایندگی معتبر از کیفیت برند و جنس و همچنین قیمت عالی و مناسب آن مطمئن باشید. در مراکز پخش و نمایندگی های ایزوگام انواع مختلفی از ایزوگام وجود دارد. به همین دلیل برای انتخاب مناسب و کارآمد توصیه می شود از کارشناسان متخصص در این امر و فروشگاه های معتبر استفاده نمایید. بطور معمول کارخانجات تولید ایزوگام محصولات خود را از طریق نمایندگی بدست مشتریان می رسانند. اما امروزه امکان سفارش گیری اینترنتی بصورت مستقیم از کارخانه وجود دارد. آنچه مهم است انتخاب نوع صحیح و مرغوب ایزوگام می باشد که بنابر توصیه های تاکید شده بهتر است خرید از کارخانجات معتبر و دارای نشان استاندارد صورت گیرد.

مشاوره و فروش ایزوگام

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

شرکت ایزوگام مفید

راه های ارتباطی:

phone icon مدیر فروش شرکت: 09120944581

phone icon کارشناس فروش و پیگیری: 09120952108

phone icon شماره دفتر مرکزی: 02171053943

phone icon شماره دفتر کارخانه : 08632240027

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: sale@mofidisogam.com

مجموعه ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین ایزوگام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید