ایزوگام مفید
خانه / ایزوگام دلیجان / بهترین روش صادرات ایزوگام دلیجان به آفریقا

بهترین روش صادرات ایزوگام دلیجان به آفریقا

صادرات ایزوگام دلیجان به آفریقا از طریق هوایی و یا راههای دریایی است .

صادرات ایزوگام دلیجان و دیگر اقلام به دلیل تحریم های اخیر توسط آمریکا  نسبت به سالهای گذشته کاهش داشته است اما با این حال سالانه چندین تن ایزوگام به کشور های آفریقایی و دیگر کشور های دنیا انجام می‌شود.

ایزوگام صادراتی دلیجان جزو برترین نوع ایزوگام موجود در بازار هست که با توجه به نوع آب و هوای کشورهای آفریقایی و با استفاده از دستگاهای فوق پیشرفته و فناوری روز دنیا و مواد اولیه درجه یک تولید می‌شود و سپس با بسته بندی خاص و ویژه پس از اخذ گواهینامه های لازم از گمرکی با راه‌های هوایی و دریایی ارسال می‌شود.

صادرات ایزوگام ۵ میل با وزن ۵۰ کیلو گرم

بهترین نوع ایزوگام  موجود در بازار ایزوگام با ضخامت ۵ میلی متر و و وزن ۵۰ کیلوگرم است که از چندین لایه و با مواد ویژه  تشکیل شده است و دارای استحکام و مقاومت بسیار بالایی در برابر شرایط سخت آب و هوای است و بیشتر مناسب مناطق بارانی ، برفی  و مرطوب است .

این ایزوگام ها با دستگاهای به روز و پیشرفته ی اروپایی و مواد اولیه ی عالی و قیر درجه یک پالایشگاهی تحت نظارت دقیق کارشناسان تولید میشود ، ایزوگام  ۵ میل که ایزوگامی از نوع سردسیری است  تقاضای بسیار بالایی دارد و یکی از محصولات صادراتی ما محسوب میشود .

صادرات ایزوگام دلیجان به انواع و اقسام کشور های دنیا همه ساله صورت میگیرد و طرفداران بسیاری زیادی در بازار جهان دارد و به قطب تولید ایزوگام در خاورمیانه شهرت دارد.

از جمله کشور های درخواست کننده ی ایزوگام دلیجان کشورهای ترکیه ، عراق،  پاکستان، افغانستان، قطر، روسیه ، بلغارستان، آلمان ، مجارستان و… است که ایزوگام های صادراتی همگی دارای استاندارد های بین الملی اند و با بسته بندی ویژه از طریق راههای زمینی و یا هوایی پس از طی مراحل مورد نیاز برای صادرات و گمرک به کشور های مقصد ارسال می‌شود .

بیشترین خریداران ایزوگام‌ صادراتی دلیجان

بیشترین خریداران ایزوگام صادراتی ایران و دلیجان کشور همسایه ی ما یعنی عراق است و همه ساله چندین تن ایزوگام صادراتی از طریق راههای زمینی و مرز ها به این کشور صادر میشود.

صادرات ایزوگام دلیجان به شهرهای مهم این کشور نظیر اربیل ، بغداد ، سلمانیه ، نجف  و… صورت میگیرد و ایزوگام صادراتی دلیجان که برای صادر به عراق است طبق نوع سفارش و آب و هوای آن کشور با مواد اولیه مرغوب و درجه یک و دستگاهای پیشرفته ی روز دنیا با نظارت متخصصان تولید میگردد.

ایزوگام های دلیجان از بهترین نوع ایزوگام های موجود در بازار است و طبق استاندارد های جهانی و بین الملی تولید میشوند با قیمت مناسب به کشور های زیادی در دنیا ارسال میشود و تقاضای بالایی دارد .

صادرات ایزوگام به عراق از طریق مرز های زمینی و بازارچه ی مرزی مانند قصر شیرین و پرویزخان پس از بسته بندی های مخصوص و گرفتن مجوزات لازم از گمرکی با استفاده از کانتینر های سرپوشیده به شهر های این کشور صادر میشود.

جهت خرید این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
واحد فروش و بازرگانی ایزوگام مفید
راه های ارتباطی:
مدیر فروش: مهندس امیدوار 09120952108
مدیریت: مهندس حسینی 09120944581
تلفن دفتر مرکزی: 02171053943
پست الکترونیکی: sale@mofidisogam.com

مطلب پیشنهادی

خرید ایزوگام ارزان قیمت دلیجان در مازندران

ایزوگام ارزان قیمت دلیجان در مازندران به سادگی با مراجعه به نمایندگی های فروش اصلی …