مجموعه ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین ایزوگام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بهترین روش صادرات ایزوگام دلیجان به آفریقا

آنچه در این مقاله میخوانید...

صادرات ایزوگام ۵ میل با وزن ۵۰ کیلو گرم بیشترین خریداران ایزوگام‌ صادراتی دلیجان

صادرات ایزوگام دلیجان به آفریقا از طریق هوایی و یا راههای دریایی است .

صادرات ایزوگام دلیجان و دیگر اقلام به دلیل تحریم های اخیر توسط آمریکا  نسبت به سالهای گذشته کاهش داشته است اما با این حال سالانه چندین تن ایزوگام به کشور های آفریقایی و دیگر کشور های دنیا انجام می‌شود.

ایزوگام صادراتی دلیجان جزو برترین نوع ایزوگام موجود در بازار هست که با توجه به نوع آب و هوای کشورهای آفریقایی و با استفاده از دستگاهای فوق پیشرفته و فناوری روز دنیا و مواد اولیه درجه یک تولید می‌شود و سپس با بسته بندی خاص و ویژه پس از اخذ گواهینامه های لازم از گمرکی با راه‌های هوایی و دریایی ارسال می‌شود.

صادرات ایزوگام ۵ میل با وزن ۵۰ کیلو گرم

بهترین نوع ایزوگام  موجود در بازار ایزوگام با ضخامت ۵ میلی متر و و وزن ۵۰ کیلوگرم است که از چندین لایه و با مواد ویژه  تشکیل شده است و دارای استحکام و مقاومت بسیار بالایی در برابر شرایط سخت آب و هوای است و بیشتر مناسب مناطق بارانی ، برفی  و مرطوب است .

این ایزوگام ها با دستگاهای به روز و پیشرفته ی اروپایی و مواد اولیه ی عالی و قیر درجه یک پالایشگاهی تحت نظارت دقیق کارشناسان تولید میشود ، ایزوگام  ۵ میل که ایزوگامی از نوع سردسیری است  تقاضای بسیار بالایی دارد و یکی از محصولات صادراتی ما محسوب میشود .

صادرات ایزوگام دلیجان به انواع و اقسام کشور های دنیا همه ساله صورت میگیرد و طرفداران بسیاری زیادی در بازار جهان دارد و به قطب تولید ایزوگام در خاورمیانه شهرت دارد.

از جمله کشور های درخواست کننده ی ایزوگام دلیجان کشورهای ترکیه ، عراق،  پاکستان، افغانستان، قطر، روسیه ، بلغارستان، آلمان ، مجارستان و… است که ایزوگام های صادراتی همگی دارای استاندارد های بین الملی اند و با بسته بندی ویژه از طریق راههای زمینی و یا هوایی پس از طی مراحل مورد نیاز برای صادرات و گمرک به کشور های مقصد ارسال می‌شود .

بیشترین خریداران ایزوگام‌ صادراتی دلیجان

بیشترین خریداران ایزوگام صادراتی ایران و دلیجان کشور همسایه ی ما یعنی عراق است و همه ساله چندین تن ایزوگام صادراتی از طریق راههای زمینی و مرز ها به این کشور صادر میشود.

صادرات ایزوگام دلیجان به شهرهای مهم این کشور نظیر اربیل ، بغداد ، سلمانیه ، نجف  و… صورت میگیرد و ایزوگام صادراتی دلیجان که برای صادر به عراق است طبق نوع سفارش و آب و هوای آن کشور با مواد اولیه مرغوب و درجه یک و دستگاهای پیشرفته ی روز دنیا با نظارت متخصصان تولید میگردد.

ایزوگام های دلیجان از بهترین نوع ایزوگام های موجود در بازار است و طبق استاندارد های جهانی و بین الملی تولید میشوند با قیمت مناسب به کشور های زیادی در دنیا ارسال میشود و تقاضای بالایی دارد .

صادرات ایزوگام به عراق از طریق مرز های زمینی و بازارچه ی مرزی مانند قصر شیرین و پرویزخان پس از بسته بندی های مخصوص و گرفتن مجوزات لازم از گمرکی با استفاده از کانتینر های سرپوشیده به شهر های این کشور صادر میشود.

ابوالفضل حسنی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین ایزوگام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.