مجموعه ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین ایزوگام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید مستقیم ایزوگام دلیجان فویل دار

آنچه در این مقاله میخوانید...

خصوصیات مهم ایزوگام فویل دار ضد آبصادرات انواع ایزوگام دلیجان فویل دار

ایزوگام دلیجان فویل دار نوعی ایزوگام درجه یک است که از ویژگی های منحصر به فردی برخوردار است و جالب است بدانید که خرید این نمونه محصولات درجه یک در بازار های داخلی کشور به روش‌ های گونگاونی انجام می شود و هر کدام از این روش ها نیز قیمتی متفاوت را برای تمامی متقاضیان ایجاد می کند البته رایج ترین روش خرید همان خرید به صورت مستقیم و اینترنتی است که سبب کاهش قیمت نهایی می شود.

خرید مستقیم ایزوگام دلیجان فویل دار

خصوصیات مهم ایزوگام فویل دار ضد آب

خصوصیات مهم ایزوگام فویل دار ضد آب ایزوگام فویل دار همانطور که گفته شد از ویژگی ها و خصوصیات زیادی برخوردار است و این خصوصیات باعث می شود تا انتخاب ایزوگام یا توجه به نوع عملکرد و خرید آن ها آسان تر شود همچنین این خصوصیت ها باعث می شوند تا متقاضی بتواند بهترین کیفیت ایزوگام فویل دار را انتخاب کرده و سطح کیفی بالایی از آن را خریداری کند.

اولین خصوصیت ایزوگام فویل دار قابلیت ضد آب بودن آن ها می باشد که باعث شده تا این محصول نسبت به عایق های دیگر ایزوگام متمایز شود، ایزوگام ضد آب نوعی ایزوگام است که علاوه بر جلوگیری از عبور آب باعث می شود تا حتی آب به درون خود ایزوگام نیز نفوذ نکند و این امر سبب افزایش طول عمر آن ها می شود.

ایزوگام فویل دار از لایه های بیشتری برخوردار است و این لایه ها به آن ها کمک می کنند تا بتوانند به راحتی این محصولات را انتخاب کرده و بالاترین سطح کیفی آن ها را خریداری کنند البته به این نکته دقت کنید که فایل هایی که بر روی ایزوگام قرار دارد آلومینیومی است و رنگی سفید دارد و تشخیص آن راحت می باشد.

ایزوگام های فویل دار بیشتر برای استخر ها استفاده می شود زیرا این فویل ها باعث می شوند تا نور خورشید منعکس شود و در نهایت علاوه بر افزایش طول عمر خود ایزوگام باعث می شود تا آب نیز گرم نشود و خنک بماند.

صادرات انواع ایزوگام دلیجان فویل دار

صادرات انواع ایزوگام دلیجان فویل دار صادرات ایزوگام دلیجان فویل دار در داخل کشور بسیار گسترده است زیرا مراکز صادر کننده بسیار زیادی این ایزوگام ها را با بالاترین سطح کیفی و مناسب ترین قیمت به سرتاسر نقاط کشور صادر می کنند و از صادرات این محصولات درجه یک نیز سود زیادی به دست می آورند البته به این نکته دقت کنید که مراکز صادر کننده ایزوگام را در بسته بندی های مخصوصی قرار می دهد.

صادرات این محصولات تاثیر بسیار زیادی بر روی تجارت بین کشور ایران و کشور های دیگر دارد همچنین این صادرات بیشتر به روش‌ های زمینی و به کشور هدی همسایه خاکی انجام می شود.

مشاوره و فروش ایزوگام

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

شرکت ایزوگام مفید

راه های ارتباطی:

phone icon مدیر فروش شرکت: 09120944581

phone icon کارشناس فروش و پیگیری: 09120952108

phone icon شماره دفتر مرکزی: 02171053943

phone icon شماره دفتر کارخانه : 08632240027

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: sale@mofidisogam.com

مجموعه ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین ایزوگام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید