ایزوگام مفید
خانه / ایزوگام / شرکت ایزوگام اصل دلیجان

شرکت ایزوگام اصل دلیجان

ایران جزو بزرگ ترین و بهترین تولید کنندگان ایزوگام خاورمیانه به حساب میایید و شهر دلیجان قطب تولید ایزوگام است که از اولین شهرهای ایران به حساب میایید که عایق های رطوبتی را تولید کرد به همین سبب شرکت های دلیجانی و ایزوگام اصل دلیجان از محبوبیت بالایی برخوردار است .

ایزوگام اصل دلیجان دارای استاندارد های بین الملی است که روش تشخیص آن این است که قدرت کشش بالایی دارد ، بوی نامطبوعی نمی‌دهد، در اثر تا شدن نمی‌شکند ، طول آن در هر رول ۱۰ متر و ضخامت آن ۴ میلی متر است تا دمای ۵- و

 ۱۲۰+ درجه مقاوم است  ، هنگام دست زدن به آن رنگ پس نمی‌دهد،دارای شماره ثبت و تاریخ تولید است .

ایزوگام اصل دلیجان

قیمت روز ایزوگام درجه یک دلیجان

ایزوگام دلیجان اصل قطعا از قیمت بالا تری نسبت به ایزوگام های دیگر برخوردار هستند زیرا که مواد بکار رفته در آن پر هزینه تراند و جزو مواد های درجه یک هستند و زیر نظر دستگاه ها و تجهیزات پیشرفته و مدرن با نظارت تیم تولید کننده ی حرفه ای تولید میشوند ، شاید قیمت ایزوگام دلیجان اصل کمی گران تر باشد ولی به صرفه است زیرا که یک محصول با کیفیت در اختیار شما قرار میدهد که میتوانید با خیال راحت از آن استفاده کنید و نگرانی راجب خرابی و درست عمل نکردن آن نداشته باشید .

ایزوگام بردین دلیجان ، تولید کننده ی انواع مختلف ایزوگام دولایه ،تک لایه و سه لایه با روکش آلومینیوم (فویلدار)  که با کیفیت BPP است . این شرکت امکان خرید عمده و جزیی از درب کارخانه برای مشتریان دارد‌ .

این شرکت علاوه بر تولید ایزوگام برای بازار های داخلی ، ایزوگام های صادراتی با کیفیت بالا  نیز مطابق با سفارش و آب و هوای کشور مقصد تولید میکنند و به کشور های همسایه و حتی دیگر کشور ها از جمله روسیه و کشور های اروپایی صادر میکند .

فروش ایزوگام اراک

خرید مستقیم از بهترین شرکت های ایزوگام دلیجان

ایزوگام هیرومان از بهترین تولیدکنندگان عایق های رطوبتی به حساب میایید که محصولات خود بر پایه علمی و استاندارد های بین الملی و ملی تولید میکند این شرکت انواع ایزوگام های پلیمری تک لایه ، دو لایه و یا سه لایه با طرحهای متنوع که با فرمول ویژه و مواد درجه یک تولید شده اند را با قیمت مرقوم به صرفه در اختیار مشتری قرار میدهد .

ایزووگا هیرومان ۵۰ کیلویی با ضخامت ۵ میلی متر برای هر رول یک ایزوگام مفید محسوب میشود با قیمت مناسب که  یکی از ایزوگام های مقاوم این شرکت هستند که این ایزوگام ها استحکام بالایی در برابر ضربه و تغییرات آب و هوایی دارند که برای صادرات به کشور های دیگر نیز تولید میشوند و ارسال می‌شوند. برای برقراری ارتباط و یا خرید از این شرکت بهترین و آسون ترین راه مراجعه به سایت اصلی این شرکت است که میتوانید ایزوگام مورد نیاز خود را انتخاب و یا سفارش بدهید و در صورت بروز هرگونه سوال با پشتیبانی ها تماس بگیرید یا مراجعه به نمایندگی های اصلی این شرکت در سرتاسر ایران عایق مورد نظر خود را خریداری کنید.

جهت خرید این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
واحد فروش و بازرگانی ایزوگام مفید
راه های ارتباطی:
مدیر فروش: مهندس امیدوار 09120952108
مدیریت: مهندس حسینی 09120944581
تلفن دفتر مرکزی: 02171053943
پست الکترونیکی: sale@mofidisogam.com

مطلب پیشنهادی

صادرات ایزوگام درجه یک دلیجان به عمان

ایزوگام درجه یک دلیجان به عمان از طریق راه های دریایی صورتمیگیرد و داشتن تسلط بر دریای خلیج فارس و تنگه ی هرمز باعث کوتاه بودنمسیر شده است در نتحیه علاوه بر سریع تر بودن ارسال ایزوگام هزینه ی آن نیز کمتر است . ایزوگام پلمیری دو لایه جزو ایزوگام درجه یک دلیجان می‌باشد که مطابق بهسفارش و نوع آب و هوای کشور مقصد طبق استاندارد های ملی و بین الملیبا استفاده از بهترین مواد اولیه تولید میشود . ایزوگام دلیجان از محبوبیت بالایی برخوردار است که صادرات ایزوگامدلیجان هرساله به کشور های در منطقه و دنیا صورت میگیرد . سه راه مطمئن برای خرید ایزوگام صادراتی عایق های رطوبتی ساخت دلیجان از بهترین نوع عایق های وجود در بازارمی‌باشند و از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار هستند به طوری که نزدیک به۲۵ درصد از خرید و فروش ایزوگام را فقط در بازار های ایران در دستدارند و نزدیک به ۱۴ کشور نیز صادر میشوند  که این ایزوگام‌ ها با استفادهاز قیر خالص پالایشگاهی ، تیشو و پلی استر متراکم و دیگر مواد ویژه ی بااستفاده از دستگاهای پیشرفته دنیا تولید و عرضه می‌شوند. ایزوگام پلمیری صادراتی از بهترین نوع عایق های رطوبتی می‌باشد کهامکان خرید آن هم برای مصارف داخلی و هم برای صادرات نیز از چندینراه وجود دارد . بسیاری از کارخانه ها امکان خرید ایزوگام از طریق درب کارخانه را برایاطمینان و آرامش خاطر بیشتر مشتریان فراهم کرده اند و مشتریان می‌توانندبه سادگی با مراجعه به درب کارخانه به صورت مستقیم ایزوگام خود راانتخاب و به صورت عمده و جزیی خریداری کنند ، همچنین کسانی کهدسترسی به کارخانه را ندارند برای خرید مستقیم ایزوگام و بدون واسطهمی‌توانند از طریق سایت و به صورت آنلاین اقدام کنند و ایزوگام درجه یکدلیجان را به صورت اینترنتی سفارش و با قیمت اصلی و کارخانه خریداریکنند . و کسانی که ایزوگام را از نزدیک مشاهده کنند می‌توانند از طریق نمایندگیهای فروش ایزوگام دلیجان که در سرتاسر ایران وجود دارد اقدام نمایند واگر قصد ارسال و صادرات این ایزوگام ها را  دارید باید حتما گواهینامه هاو مجوزات گمرک را بگیرید و برای مشاور و پاسخ سوالات در این باره باشماره های مدیریت فروش تماس حاصل نمایید. خرید ایزوگام دلیجان ۵ میل برای صادرات به امارات ایزوگام هیرمان ۵ میل از جدیدترین  ایزوگام های ساخت این شرکت است کهتبدیل به ایزوگام درجه یک دلیجان نیز شده است. این ایزوگام ها با استفاده از بهترین مواد اولیه و قیر خالص پالایشگاهی بهابعاد ۵ میلی متر ضخامت و وزن ۵۰ کیلوگرم به بهره جویی از بهتریندستگاهای ی روز تولید میشود که از مقاومت و استحکام بسیار بالاییبرخوردار هستند و می‌توانند به سادگی در سخت ترین شرایط آب و هواییدوام بیاورند . صادرات این ایزوگام‌ ها به امارت و شهر ابوظبی از طریق راههای دریایی مابا این کشور صورت میگیرد که ایزوگام ها طبق سفارش و و نوع آب هوای اینکشور مخصوص شرایط گرم و مرطوب تولید میشوند و توانایی مقاومت دردمای بالاتر از ۱۲۰ درجه را نیز دارند.