ایزوگام مفید
خانه / ایزوگام دلیجان / صادرات ایزوگام درجه یک دلیجان به عمان

صادرات ایزوگام درجه یک دلیجان به عمان

ایزوگام درجه یک دلیجان و صادرات ان به عمان و دیگر کشور ها از طریق های متخلفی نظیر راههای زمینی ، دریایی یا هوایی صورت میگیرد.

دلیجان از اولین و برترین تولیدکنندگان عایق های رطوبتی در ایران هست که سالهاست در این حوزه فعالیت میکند و طرفداران زیادی دارد .

صادرات ایزوگام دلیجان هر ساله به کشور های زیادی انجام میشود و ایزوگام صادراتی علاوه بر بازار دیگر کشور ها در بازار ایران نیز محبوب است و خریدارای میشود . ایزوگام درجه یک دلیجان با استفاده از بهترین مواد اولیه موجود در بازار و دستگاهای پیشرفته طبق استاندارد های بین الملی تولید میشوند و به کشور های زیادیی در خاورمیانه و همسایه ها و دیگر قارها مثل استرالیا و آفریقا و حتی اروپا نیز صادر میشود .

سه راه مطمئن برای خرید ایزوگام صادراتی

ایزوگام پلمیری صادراتی  که از بهترین نوع عایق های رطوبتی تولید شده موجود در بازار است تقاضای بالایی دارد هم برای صادرات هم برای مصارف داخلی این نوع ایزوگام ها با متد روز دنیا و دستگاهای پیشرفته و مواد اولیه ی فوق العاده با کیفیت نظیر قیر خالص پالایشگاهی بر پایه ی ۷۰ – ۶۰ که جزو بهترین قیر ها است و یا پلی استر و دیگر مواد ویژه تولید میشوند و سپس توسط کارشناسان و متخصصان مورد آزمایش برای سنجش کیفیت آن قرار میگیرند.

ایزوگام درجه یک دلیجان مقاومت و استحکام بسیار خوبی دارد و به کشور های زیادی در همسایگی ایران مثل ترکیه ، افغانستان، پاکستان ، عراق و دیگر کشور ها مثل آلمان ، استرالیا ، بلغارستان ، قطر، روسیه و کشور های آفریقایی و… ارسال می‌گردد.

راههای متخلفی برای تهیه و خرید ایزوگام‌ درجه یک صادراتی وجود دارد و این ایزوگام ها در سرتاسر نمایندگی های فروش اصلی ایزوگام در استان های متخلف وجود دارد همچین امکان خرید ایزوگام از درب کارخانه و بدون واسطه به صورت مستقیم نیز هست و حتی میشود با آسون ترین راه و چند  کلیک ساده ایزوگام مورد نظر را از طریق سایت و آنلاین سفارش و خریداری کرد.

خرید ایزوگام ۵ میل برای صادرات به امارات

ایزوگام هیرمان ۵ میل جزو ایزوگام‌ درجه یک دلیجان است و بیشترین مقاومت و استحکام را در بین دیگر عایق های رطوبتی موجود در بازار دارد و مناسب برای مکان های است که آب و هوای های سخت و شرایط جوی پر بارانی دارند

شرکت هیرمان ، اولین شرکتی بود که ایزوگام هایی با وزن ۵۰ کیلوگرم و ضخامت ۵ میلی متر را تولید کرد ، این ایزوگام ها با قیر پلمیری و خالص پالایشگاهی ، پلی استر ، تیشو و دیگر مواد مخصوص در پنج لایه تولید میشوند و برای تولید آن ها از دستگاهای مخصوص و  پیشرفته و به روز دنیا استفاده میکنند و پس از تولید نیز مورد آزمایش قرار میگیرند و سپس عرضه می‌شوند . ایزوگام ۵ میل هیرمان تقاضای بالایی دارد و به کشور های زیادی هر ساله مثل امارات ،قطر ، کویت ، عراق ، ترکیه ، استرالیا و… با بهترین بسته بندی  ها پس اخذ گواهینامه و مدارک لازم برای گمرکی از طریق راه های مختلف ارسال می‌شوند.

جهت خرید این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
واحد فروش و بازرگانی ایزوگام مفید
راه های ارتباطی:
مدیر فروش: خانم سلطانی 09120952108
تلفن دفتر مرکزی: 02171053943
تلفن کارخانه: 08632240027
پست الکترونیکی: sale@mofidisogam.com

مطلب پیشنهادی

خرید ایزوگام ارزان قیمت دلیجان در مازندران

ایزوگام ارزان قیمت دلیجان در مازندران به سادگی با مراجعه به نمایندگی های فروش اصلی …