ایزوگام مفید
خانه / ایزوگام / صادرات ایزوگام پلیمری پلاستیکی دلیجان

صادرات ایزوگام پلیمری پلاستیکی دلیجان

کشور عزیزمان ایران با توجه به دسترسی از شمال و جنوب به دریا و قرار گرفتن در مسیر شاهراه های بین المللی امکان صادرات و نقل انتقال کالا را به همه روش ها دارد و فقط نوع محصول و شرایط قرارداد است که تعیین کننده روش ارسال خواهد بود.  اما در زمینه صادرات ایزوگام پلیمری پلاستیکی دلیجان با توجه به حجم و وزن محصول ارسال هوایی اصلا مورد بحث نبوده و مقرون به صرفه نیست

صادرات ایزوگام پلیمری پلاستیکی دلیجان

ایزوگام پلیمری پلاستیکی چیست؟

ایزوگام پلیمری پلاستیکی چیست؟ اگر شما از مشتریانی هستید که به دنبال خرید ایزوگام پلیمری درجه یک هستید، خوب است بدانید که با سفارش این محصول، مزایای زیر را شامل می شود:

  • طول عمر بیش از پانزده سال پس از نصب
  • انعطاف پذیری بالا در تغییرات مختلف دما
  • تولید با قیر خالص به عاملی برای داشتن وزن مناسب تبدیل شده است
  • قرار دادن در گروه ایزوگام نوع A

همیشه به خاطر داشته باشید که یکی از مهمترین عواملی که باعث افزایش عمر، کیفیت و چسبندگی ایزوگام می شود، نوع قیر مورد استفاده و استفاده از قیر پالایشگاه ۷۰/۶۰ در تولید ایزوگام باردین دلیجان، عامل اصلی افزایش کیفیت این محصول خواهد بود. که یکی از آنها مربوط به قیمت های دریافتی از درب کارخانه خواهد بود. شرکت ما تامین کننده ایزوگام های استاندارد، صادراتی و ماندگار با ضمانت است و شما می توانید این نوع ایزوگام را برای تجارت یا اجرا با یک تماس سفارش دهید.

خرید ایزوگام پلیمری پلاستیکی دلیجان ارزان

خرید ایزوگام پلیمری پلاستیکی دلیجان ارزان ایزوگام ارزان دلیجان با مارک ایزوگام باردین، بان گستر و مشکین شرق تولید می شود. سفارش مستقیم ایزوگام از درب کارخانه عاملی برای دریافت پایین ترین قیمت های ممکن در بازار بوده است. ایزوگام پلیمری پلاستیکی یا اصطلاحاً پلیمری، نوعی ایزوگام با کیفیت است که شرکت ایزوگام ما، با درجه های مختلف کیفیت، این محصول را ارائه داده است. ایزوگام صادراتی، ایزوگام را می توانید برای بازار داخلی و .. سفارش دهید.

از بین بسیاری از محصولات موجود در بازار ایزوگام، خرید ایزوگام پلیمری نیز نمونه ای از ایزوگام های پلیمری است که به نوبه خود، امکان تولید نیز وجود دارد. در وزن و ضخامت های مختلف دوام و طول عمر بیشتر این نوع ایزوگام به دلیل استفاده از مواد اولیه با کیفیت است که بر اساس قیر ۷۰/۶۰ تولید می شود. از دیگر مشخصات این نوع ایزوگام که در لایه های یک، دو و سه می توان تولید کرد، می توان به مقاومت بالا، انعطاف پذیری و مقاومت در برابر درجه حرارت بالاتر اشاره کرد. 

در امر فروش محصولات عایق رطوبتی، اینترنت توانسته فضای بسیار مناسبی را به جهت کاهش هزینه و افزایش سرعت معاملات را در دسترس تولید کنندگان قرار دهد.  هوبر هم مجموعه ای فعال برای فروش عمده ایزوگام می باشد که بهترین محصولات عایق رطوبتی خود را در دسترس شما مشتریان قرار داده است.

جهت خرید این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
واحد فروش و بازرگانی ایزوگام مفید
راه های ارتباطی:
مدیر فروش: خانم سلطانی 09120952108
تلفن دفتر مرکزی: 02171053943
تلفن کارخانه: 08632240027
پست الکترونیکی: sale@mofidisogam.com

مطلب پیشنهادی

خرید ایزوگام چسب دار با بالاترین کیفیت

ایزوگام چسبی یک عایق رطوبتی در ساختمان ها به شمار می رود و از رسیدن آب به لایه های پایین تر جلوگیری می کند. این ایزوگام چسب دار انواع مختلفی دارد که هر کدا

پاسخی بگذارید