مجموعه ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین ایزوگام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش تخصصی ایزوگام اصل پلیمری در تهران

آنچه در این مقاله میخوانید...

ایزوگام براساس مواد تشکیل دهنده آنایزوگام تولید شده براساس مناطق مختلفخرید و فروش اینترنتی ایزوگام اصل پلیمری
فروش تخصصی ایزوگام اصل پلیمری در تهران

ایزوگام اصل پلیمری از قیر خالص تشکیل شده است که دارای کیفیت عالی است و برای پشت بام ها مناسب است. افراد می توانند ایزوگام اصل پلیمری را در بازار یا نمیاندگی های فروش خریداری کنند و آن را در محل مناسب استفاده کنند.

فروش تخصصی ایزوگام اصل پلیمری در تهران

ایزوگام براساس مواد تشکیل دهنده آن

ایزوگام براساس مواد تشکیل دهنده آن

۱-ایزوگام پلیمری با استفاده از قیر اصل و خالص ۷۰–۶۰: عنصر اصلی این نوع ایزوگام قیر خالص ۷۰–۶۰ است . قیر خالص ۷۰–۶۰ با پالایش کردن نفت خام به دست می‌آید. با حرارت دادن نفت خام، بنزین، حلال های نفتی، نفت چراغ، نفت گاز و بقیه روغن های سبک در برج های تقطیر پالایشگاه از همدیگر جدا می شوند. آنگاه در گرمای ۳۸۰ درجه قرار می گیرند و فقط قیر باقی می ماند که به صورت جامد یا نیمه جامد است. قیر ۶۰/ ۷۰برای آب‌بندی کردن پشت بام ساختمان ها مناسب است. ایزوگام اصل پلیمری بسیار با کیفیت است که می توان برای مدت طولانی از آن استفاده کرد

۲-قیر دمیده: قیر دمیده به وسیله دمیده شدن هوای داغ به مازوت به دست می‌آید. در این قسمت، هوای داغ با دمای ۲۰۰ تا ۳۰۰ درجه سانتی‌گراد از طریق لوله‌های دارای سوراخ‌ به محفظه هایی که حاوی مازوت است دمیده می‌شود. سپس  اتم‌های هیدروژن در مولکول‌های هیدروکربورها، با اکسیژن هوا ترکیب می‌شود و با تشکیل آب، عمل بسپارش صورت می گیرد. قیر دمیده شده نسبت به قیر خالص از کیفیت کمتری برخوردار است، ولی درجه نرمی بیشتری دارد و حساسیت کم تری نسبت به تغییرات دما از خود بروز می دهد. این نوع قیر بیشتر برای ساخته شدن ورقه های پوششی برای پشت بام، باتری اتومبیل و اندودکاری استفاده می شود.

ایزوگام تولید شده براساس مناطق مختلف

ایزوگام تولید شده براساس مناطق مختلف

ایزوگام انواع گوناگونی دارد و این  گوناگون بودن ناشی از شرایط آب و هوایی است.  شرکت های تولیدکننده برای مناطق سردسیری ایزوگام هایی را تولید می کنند که دارای ضخامت و پوششی باشند که بتوانند در مقابل سرما مقاومت داشته باشند و آب به هیچ عنوان نتواند از آن عبور کند و به سطح زیرین برسد اما برای مناطق گرمسیری در تولید مواد اولیه ایزوگام باید موادی به کار برد که دارای ضخامت و پوششی باشد که بتواند در مقابل اشعه های مستقیم خورشید مقاوم باشند. بنابراین هر منطقه ای ایزوگام خاص خود را دارد که در مراکز فروش هر شهری یافت می شود. افراد برای دسترسی به آن می توانند به مراکز فروش مراجعه کنند.

خرید و فروش اینترنتی ایزوگام اصل پلیمری

خرید و فروش اینترنتی ایزوگام اصل پلیمری

شرکت های تولیدکننده برای اینکه افراد مستقیم از خودشان محصول خرید کنند  نیاز به صرف زمان و هزینه های اضافی نشوند فروشگاه های مجازی اینترنتی راه اندازی کرده اند که از این طریق محصولات متنوع و با کیفیت خود را به صورت آنلاین به فروش می رسانند. افراد می توانند با مراجعه به این فروشگاه ها ایزوگام خود را خریداری و در زمان کمی آن را درب منزل تحویل بگیرد.
مشاوره و فروش ایزوگام

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

شرکت ایزوگام مفید

راه های ارتباطی:

phone icon مدیر فروش شرکت: 09120944581

phone icon کارشناس فروش و پیگیری: 09120952108

phone icon شماره دفتر مرکزی: 02171053943

phone icon شماره دفتر کارخانه : 08632240027

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: sale@mofidisogam.com

مجموعه ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین ایزوگام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید