مجموعه ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین ایزوگام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت انواع ایزوگام پلیمری صادراتی

آنچه در این مقاله میخوانید...

همه چیز درباره ایزوگام پلیمری رنگیخرید بدون واسطه ایزوگام پلیمری صادراتی

ایزوگام پلیمری صادراتی: ایزوگام پلیمری دو لایه که در کارخانه تولید می شود و دارای استاندار bppمی باشد. قیمت ایزوگام صادراتی بستگی به مواد اولیه مثل قیر درجه ۱، قیمت و کیفیت تیشوی ، رول ایزوگام، و ضخامت ایزوگام، نوع روکش مصرفی و عایق رطوبتی دارد.

قیمت انواع ایزوگام پلیمری صادراتی

همه چیز درباره ایزوگام پلیمری رنگی

همه چیز درباره ایزوگام پلیمری رنگی ایزوگام پلیمری رنگی و دو لایه ، ایزوگام پلیمری ضخامت این ایزوگام ۴ میلی متر است. وقتی از این ایزوگام در عایق کاری ساختمان استفاده شود برای سال ها آسوده خاطر خواهید بود و در هزینه های اضافی صرفه جویی خواهید کرد.

با خرید این محصول که دارای کیفیت و استحکام مناسب می باشد. برای سال ها ساختمانی که ایزوگام کرده اید ، نیاز به ایزوگام جدید یا همچنین بهترین ایزوگام باید دارای کیفیت فوق العاده باشد، که این کیفیت استفاده از مواد اولیه درجه یک باید باشد.

پلیمری، ایزوگامی است که دارای وزن و ضخامت استاندارد می باشند. ایزوگام دلیجان بهترین قیمت را به مشتریان ارائه می دهد. این محصول دارای استاندار ملی می باشد. ایزوگام پلیمری با کیفیت عالی با فروش درب کارخانه و با قیمت استثنایی فروخته می شود. ایزوگام پلیمری دو لایه که در کارخانه تولید می شود .

قیمت ایزوگام صادراتی بستگی به مواد اولیه مثل قیر درجه ۱، قیمت و کیفیت تیشوی ، رول ایزوگام، و ضخامت ایزوگام، نوع روکش مصرفی و عایق رطوبتی دارد . همچنین هزینه های حمل و نقل صادرات را حساب می کنند.


مشخصات بهترین ایزوگام در بازار: حداقل وزن استاندار را داشته‌باشد، حداقل ضخامت استاندارد را داشته باشد، وزن ایزوگام با ضخامت آن متناسب باشد، اطلاعات روی بدنه آن درج شده است، محصول دارای بسته بندی مناسب است.

مواد اولیه به‌ کار رفته در تولید ایزوگام پلیمری : · قیر صنعتی ۷۰/۶۰ ، مواد پلیمری به نام اتکتیک پلی‌پروپیلن ، یک ‌لایه تیشوی نخ دار ، یک‌ لایه پلی‌استر فیلم پاتیلن، فویل آلومینیومی ،باند و چس.

در ایزوگام نامرغوب به‌ جای استفاده از پلیمر یا پودرهای معدنی و مواد غیر پلیمری به کار می‌رود که بدی نامطبوعی دارد‌.

خرید بدون واسطه ایزوگام پلیمری صادراتی

خرید بدون واسطه ایزوگام پلیمری صادراتی

  • خرید ایزوگام پلیمری بدون واسطه ایزوگام پلیمری صادراتی

ایزوگام پلیمری صادراتی به شیوه های متفاوتی برای فروش عرضه می شود. فروش ایزوگام صادراتی دلیجان ، روز از درب کارخانه و مجوز صادراتی ارسال می شود. صادرات ایزوگام پلیمری به عراق ، روسیه،ترکیه ، روسیه ، بحرین، افغانستان، ترکمنستان، قطر ، یمن، و همچنین کشور های اروپایی است.

چند نکته در مورد ایزوگام پلیمری صادراتی: ایردگتم صادراتی دچار پوسیدگی نمی شود، در گرما و سرما از خود مقاومت خوبی دارد، این نوع ایزوگام چسبندگی فوق العاده ای به تمام سطوح دارد.

برای خرید و ثبت سفارش ایزوگام پلیمری با کیفیت عالی و قیمت درب کارخانه با مشاوران فروش ما تماس حاصل نمایید.

مشاوره و فروش ایزوگام

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

شرکت ایزوگام مفید

راه های ارتباطی:

phone icon مدیر فروش شرکت: 09120944581

phone icon کارشناس فروش و پیگیری: 09120952108

phone icon شماره دفتر مرکزی: 02171053943

phone icon شماره دفتر کارخانه : 08632240027

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: sale@mofidisogam.com

مجموعه ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین ایزوگام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید