ایزوگام مفید
خانه / ایزوگام / قیمت ایزوگام سال ۹۷ و حراجی آن در سراسر کشور

قیمت ایزوگام سال ۹۷ و حراجی آن در سراسر کشور

قیمت ایزوگام سال ۹۷ بر اساس فاکتورهای مختلفی تعیین می شود که تولیدکنندگان لیست آن را در اختیار همه قرار می دهند. ایزوگام نام یکی از محصولات عایق است که در ساختمان های مختلف به کار می رود. ایزوگام اندازه های گوناگونی دارد که روکش آن از جنس آلومینیوم می باشد. ایزوگام سال ۹۷ را با قیمت ارزان می توان در حراجی های سراسر کشور خریداری نمود. نمونه ای از اطلاعات لیست قیمت انواع ایزوگام را در ادامه با شما در میان می گذاریم.

قیمت ایزوگام سال 97 و حراجی آن در سراسر کشور

حراجی ایزوگام در سراسر کشور

حراجی ایزوگام در سراسر کشورایزوگام در تهران و سایر استان های کشور توسط مراکز فروش به حراج گذاشته شده است. این محصول استفاده زیادی دارد که همه روزه خریداران و مشتریان زیادی برای تهیه آن اقدام می کنند. حراجی ایزوگام در کشور با قیمت نصف بازار صورت می گیرد که توجه بسیاری از مصرف کنندگان را به خود جلب نموده است. بسیاری از مصرف کنندگان با مراجعه به این مراکز، خرید خود را به صورت عمده انجام می دهند که از شرایط ویژه ای برخوردار است.

لیست قیمت فروش ایزوگام سال ۹۷ در کشور

لیست قیمت فروش ایزوگام سال 97 در کشورلیست قیمت فروش ایزوگام سال ۹۷ در کشور را می توان از شرکت های تولیدی و شرکت های عرضه کننده به دست آورد. این لیست حاوی اطلاعاتی از جمله موارد زیر می باشد:

  • قیمت روز ایزوگام بدون نصب
  • قیمت ایزوگام با نصب در اصفهان
  • قیمت ایزوگام با نصب در کرج
  • قیمت ایزوگام با نصب در تبریز

اطلاع از این لیست ها به شما کمک می کند تا خرید بهتری داشته باشید. این لیست ها در مقایسه با قیت های سال ۹۸ بسیار به صرفه می باشد.

عرضه مستقیم ایزوگام در کشور

عرضه مستقیم ایزوگام در کشورعرضه ایزوگام در کشور به صورت مستقیم می باشد که به روشهای گوناگونی انجام می شود. شرکت های تولید انواع ایزوگام تولید شده را در مراکز فروش به صورت مستقیم عرضه می کنند. همچنین این شرکت ها با فروش مستقیم محصولات خود به مشریان به قیمت تولید به عرضه مستقیم این محصول می پردازند. شرکت های عرضه کننده انواع ایزوگام را بدون واسطه و با کمترین قیمت به مراکز فروش و متشتریان عرضه می کنند.

تولید ایزوگام در رنگ های مختلف

تولید ایزوگام در رنگ های مختلفایزوگام در رنگ های مختلفی وجود دارد که معمولا به رنگ مشکی دیده می شود. لایه رویی ایزوگام به دلیل استفاده از روکش آلومینیوم نقره ای می باشد. تولید ایزوگام در رنگ های مختلف توسط تولیدکنندگان صورت می گیرد که نیز از ابعاد مختلفی تشکیل شده اند. این محصول با استفاده از مواد اولیه مرغوب و باکیفیت و با بهره یری از تجهیزات و ماشین آلات روز دنیا تولید می شود. در ایران می توان بهترین برندهای تولید انواع ایزوگام را مشاهده نمود.

جهت خرید این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
واحد فروش و بازرگانی ایزوگام مفید
راه های ارتباطی:
مدیر فروش: مهندس امیدوار 09120952108
مدیریت: مهندس حسینی 09120944581
تلفن دفتر مرکزی: 02171053943
پست الکترونیکی: sale@mofidisogam.com

مطلب پیشنهادی

صادرات ایزوگام درجه یک دلیجان به عمان

ایزوگام درجه یک دلیجان به عمان از طریق راه های دریایی صورتمیگیرد و داشتن تسلط بر دریای خلیج فارس و تنگه ی هرمز باعث کوتاه بودنمسیر شده است در نتحیه علاوه بر سریع تر بودن ارسال ایزوگام هزینه ی آن نیز کمتر است . ایزوگام پلمیری دو لایه جزو ایزوگام درجه یک دلیجان می‌باشد که مطابق بهسفارش و نوع آب و هوای کشور مقصد طبق استاندارد های ملی و بین الملیبا استفاده از بهترین مواد اولیه تولید میشود . ایزوگام دلیجان از محبوبیت بالایی برخوردار است که صادرات ایزوگامدلیجان هرساله به کشور های در منطقه و دنیا صورت میگیرد . سه راه مطمئن برای خرید ایزوگام صادراتی عایق های رطوبتی ساخت دلیجان از بهترین نوع عایق های وجود در بازارمی‌باشند و از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار هستند به طوری که نزدیک به۲۵ درصد از خرید و فروش ایزوگام را فقط در بازار های ایران در دستدارند و نزدیک به ۱۴ کشور نیز صادر میشوند  که این ایزوگام‌ ها با استفادهاز قیر خالص پالایشگاهی ، تیشو و پلی استر متراکم و دیگر مواد ویژه ی بااستفاده از دستگاهای پیشرفته دنیا تولید و عرضه می‌شوند. ایزوگام پلمیری صادراتی از بهترین نوع عایق های رطوبتی می‌باشد کهامکان خرید آن هم برای مصارف داخلی و هم برای صادرات نیز از چندینراه وجود دارد . بسیاری از کارخانه ها امکان خرید ایزوگام از طریق درب کارخانه را برایاطمینان و آرامش خاطر بیشتر مشتریان فراهم کرده اند و مشتریان می‌توانندبه سادگی با مراجعه به درب کارخانه به صورت مستقیم ایزوگام خود راانتخاب و به صورت عمده و جزیی خریداری کنند ، همچنین کسانی کهدسترسی به کارخانه را ندارند برای خرید مستقیم ایزوگام و بدون واسطهمی‌توانند از طریق سایت و به صورت آنلاین اقدام کنند و ایزوگام درجه یکدلیجان را به صورت اینترنتی سفارش و با قیمت اصلی و کارخانه خریداریکنند . و کسانی که ایزوگام را از نزدیک مشاهده کنند می‌توانند از طریق نمایندگیهای فروش ایزوگام دلیجان که در سرتاسر ایران وجود دارد اقدام نمایند واگر قصد ارسال و صادرات این ایزوگام ها را  دارید باید حتما گواهینامه هاو مجوزات گمرک را بگیرید و برای مشاور و پاسخ سوالات در این باره باشماره های مدیریت فروش تماس حاصل نمایید. خرید ایزوگام دلیجان ۵ میل برای صادرات به امارات ایزوگام هیرمان ۵ میل از جدیدترین  ایزوگام های ساخت این شرکت است کهتبدیل به ایزوگام درجه یک دلیجان نیز شده است. این ایزوگام ها با استفاده از بهترین مواد اولیه و قیر خالص پالایشگاهی بهابعاد ۵ میلی متر ضخامت و وزن ۵۰ کیلوگرم به بهره جویی از بهتریندستگاهای ی روز تولید میشود که از مقاومت و استحکام بسیار بالاییبرخوردار هستند و می‌توانند به سادگی در سخت ترین شرایط آب و هواییدوام بیاورند . صادرات این ایزوگام‌ ها به امارت و شهر ابوظبی از طریق راههای دریایی مابا این کشور صورت میگیرد که ایزوگام ها طبق سفارش و و نوع آب هوای اینکشور مخصوص شرایط گرم و مرطوب تولید میشوند و توانایی مقاومت دردمای بالاتر از ۱۲۰ درجه را نیز دارند.

پاسخی بگذارید