ایزوگام مفید
خانه / ایزوگام هموار گستر / قیمت ایزوگام هموار گستر و فروش عمده آن در کشور

قیمت ایزوگام هموار گستر و فروش عمده آن در کشور

در بحث ساخت و ساز، اولین و مهم ترین گزینه، ایمن سازی آن بنا در برابر رطوبت و نم می باشد. تولید کنندگان زیادی در کشور ما مانند هموار گستر وجود دارند که انواع عایق های رطوبتی نظیر ایزوگام را با بهترین کیفیت ممکن، و با فروش عمده و یا جزئی به دست مشتریان در سراسر کشور می رسانند. مشتری برای اطلاع از آخرین قیمت ایزوگام هموار گستر می تواند به کلیه نمایندگی‌های فروش این برند مراجعه کند.

قیمت ایزوگام هموار گستر و فروش عمده آن در کشور

فروش عمده ایزوگام هموار گستر در کشور

فروش عمده ایزوگام هموار گستر در کشور

شرکت ایزوگام هگمتانه که تحت نام ایزوگام هموار گستر فعالیت دارد، با تولید انواع ایزوگام های ساده و فویل دار و فروش عمده ایزوگام ارزان و با کیفیت، توانسته است جایگاه بسیار خوبی در بازار رقابتی انواع عایق های رطوبتی به دست بگیرد.

فروش عمده ایزوگام در تهران و یا سایر شهرهای ایران، توسط شرکت هموار گستر از طریق نمایندگی های معتبر به دو شیوه حضوری و یا اینترنتی صورت می گیرد. لازم به ذکر است که علاوه بر فروش عمده، اگر خریداران در تناژ کم و یا خرده انواع ایزوگام را بخواهند، نمایندگی ها نیز در این زمینه به آنها خدمات ارائه می کنند.

لیست قیمت فروش ایزوگام هموار گستر در ایران

لیست قیمت فروش ایزوگام هموار گستر در ایران

برای خریدار و مشتری ایزوگام، در وهله اول اطلاع از قیمت آن علاوه بر کیفیت و ساخت مهم است. قیمت ایزوگام هموار گستر در تمام نمایندگی های این شرکت با نرخ تقریبا یکسانی عرضه می گردد. تقاوت های جزئی در لیست قیمت رول ایزوگام هموار گستر بر حسب عوامل زیر می باشد:

  • شیوه خرید و هزینه ارسال
  • نوع ایزوگام

بازرگانی فروش و قیمت ایزوگام هموار گستر

بازرگانی فروش ایزوگام هموار گسترایران کشوری است که در بیشتر مناطق آن بارش باران زیاد است، بنابراین تمامی سازه ها باید با ایزوگام پوشانده شوند تا از ورود نم به آنها جلوگیری کرد. در مناطق شمال غربی ایران عایق رطوبتی بسیار استفاده می شود، به همین دلیل قیمت ایزوگام تبریز و یا قیمت ایزوگام ارومیه اهمیت زیادی دارد.

بازرگانی فروش ایزوگام هموار گستر، با در نظر گرفتن تمام موارد گفته شده در بالا، با ایجاد نمایندگی های معتبر در شهرهای شمال غربی ایران و فروش ایزوگام در حجم های مختلف، توانسته است بازار خوبی را ایجاد کند و مشتریان زیادی را به خود جذب نماید.

صادرات ایزوگام هموار گستر

صادرات ایزوگام هموار گستر

ایزوگام هموار گستر، علاوه بر فروش خوب در بازار داخلی توانسته است در بازارهای خارجی نیز به خوبی بدرخشد. کشورهای دیگر از جمله کشورهای همسایه نظیر عراق و افغانستان، به خاطر دلایل و فاکتورهای زیر خواهان این ایزوگام می باشند:

  • کیفیت بالا در تولید و ساخت طرح های متنوع
  • مناسب بودن قیمت ایزوگام هموار گستر

صادرات ایزوگام هموار گستر، سبب شده است که رونق تولید این شرکت و به کارگیری نیروهای بیشتر در زمینه فروش، بالا رود و از این سبب موجب فعال شدن چرخ اقتصادی و ورود ارز به کشور شود.

جهت خرید این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
واحد فروش و بازرگانی ایزوگام مفید
راه های ارتباطی:
مدیر فروش: مهندس امیدوار 09120952108
مدیریت: مهندس حسینی 09120944581
تلفن دفتر مرکزی: 02171053943
پست الکترونیکی: sale@mofidisogam.com

پاسخی بگذارید