مجموعه ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین ایزوگام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت ایزوگام ۱۳۹۷ و فروش آن در طرح های رنگی و مختلف در کشور

آنچه در این مقاله میخوانید...

فروش ایزوگام در طرح های مختلفانواع رنگ بندی ایزوگام در کشورلیست قیمت فروش ایزوگام 1397 در ایرانفروش ارزان ایزوگام 1397

ایزوگام، گونه ای عایق آماده ضد نم و رطوبت برای پوشاندن پشت بام، استخر، پی ساختمان و مانند آن است که برای جلوگیری از رخنه و نفوذ آب به کار می رود و از فرآورده های نفتی بدست می آید. قیمت ایزوگام ۱۳۹۷ در بازار ایران با توجه به مرغوبیتی که دارد بسیار مناسب است. ایزوگام تولید کنندگان بزرگ و معتبری دارد که فروش آن با توجه به قیمت در طرح های رنگی و مختلف در کشور عرضه می شود که در زیر توضیحات بیشتری داده می شود.قیمت ایزوگام 1397 و فروش آن در طرح های رنگی و مختلف در کشور

فروش ایزوگام در طرح های مختلف

فروش ایزوگام در طرح های مختلفامروزه شرکت های ایزوگام در جهان به این نتیجه رسیدند که ایزوگام بام و نمای ساختمان ها باید علاوه بر عایق بودن در برابر رطوبت و نم، زیبایی و نمای مناسبی هم داشته باشد. به همین خاطر تولید کنندگان ایزوگام در پی ایجاد نمودن نوآوری برای پوشش لایه بیرونی ایزوگام یا همان فویل هستند.

در حال حاضر جدیدترین ایزوگام در طرح های مختلفی برای فروش روانه بازار شده است که در زمینه عایق رطوبتی از آن استفاده می شود. امروزه در کشور شرکت های مختلفی وجود دارد که اقدام به فروش ایزوگام در طرح و رنگ های مختلفی می کنند و بازار فروش ایزوگام را بسیار پررونق کرده است. 

انواع رنگ بندی ایزوگام در کشور

انواع رنگ بندی ایزوگام در کشورایزوگام طرح دار رنگی جدید ترین نسل عایق های ضد رطوبت می باشد که کشور ایران نیز در تولید این نوع ایزوگام به خود کفایی رسیده است و توسط فروشندگان در سراسر کشور عرضه می شود که با توجه به تنوع و زیبایی که به ساختمان می بخشد مشتریان زیادی را به خود جلب می کند و از آن برای زیبا سازی نمای پشت بام ساختمان ها، کف استخر ها و سرویس های بهداشتی استفاده می شود.

که می توان ایزوگام خریداری شده را با استفاده از اکیب های کاری نصب ایزوگام غرب تهران اجرا نمود.

لیست قیمت فروش ایزوگام ۱۳۹۷ در ایران

لیست قیمت فروش ایزوگام 1397 در ایرانایزوگام ۱۳۹۷ در ایران با توجه به مروغوبیت در رنگ و طرح های مختلفی در بازار عرضه می شود و لیست قیمت آن بر اساس متر مربع می باشد. قیمت ایزوگام تبریز، قیمت ایزوگام ارومیه با توجه به مرغوبیتی که دارند بسیار مناسب است که می توان آن را به صورت اینترنتی نیز خرید کرد که هم دروقت صرفه جویی می شود و هم خرید آسان و قابل اطمینانی به ارمغان می آورد.

فروش ارزان ایزوگام ۱۳۹۷

فروش ارزان ایزوگام 1397امروزه با افزایش قیمت ها بسیاری از مردم به دنبال ایزوگام ارزان هستند که علاوه بر حفظ کیفیت ساخت و استفاده از مواد اولیه مرغوب قیمت آن به صرفه و ارزان باشد. به همین خاطر شرکت ایزوگام ۱۳۹۷ اقدام به فروش گسترده ایزوگام مرغوب با قیمت ارزان کرده است تا مشتریان بتوانند خریدی امن و مناسب برای سقف پشت بام، سرویس های بهداشتی و اجزایی که باید عایق رطوبت باشند را داشته باشند.

شرکت ایزوگام در تهران اقدام به فروش ارزان ایزوگام با کیفیت بسیار مرغوب کرده است.

مشاوره و فروش ایزوگام

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

شرکت ایزوگام مفید

راه های ارتباطی:

phone icon مدیر فروش شرکت: 09120944581

phone icon کارشناس فروش و پیگیری: 09120952108

phone icon شماره دفتر مرکزی: 02171053943

phone icon شماره دفتر کارخانه : 08632240027

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: sale@mofidisogam.com

مجموعه ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین ایزوگام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید