ایزوگام مفید
خانه / ایزوگام / قیمت ایزوگام ۴ میل و فروشندگان آن در کشور

قیمت ایزوگام ۴ میل و فروشندگان آن در کشور

قیمت ایزوگام ۴ میل بر اساس عوامل مختلف تعیین می شود که تولیدکنندگان آن را در لیست مشخصی تنظیم می کنند و در اختیار فروشندگان آن در کشور قرار می دهند. ایزوگام محصولی است که به عایق کاری نقاط مختلفی از ساختمان مانند پشت بام، سرویس بهداشتی و استخر می پردازد. ایزوگام انواع مختلفی دارد که ابعاد آن نیز متفاوت می باشند. لیست قیمت و نمایندگی های فروش ایزوگام از مباحث مهم ما در ادامه می باشند.

قیمت ایزوگام 4 میل و فروشندگان آن در کشور

فروشندگان ایزوگام ۴ میل در کشور

فروشندگان ایزوگام 4 میل در کشوردر کشور فروشندگان زیادی جهت فروش ایزوگام ۴ میل در کشور وجود دارند که برخی به صورت مستقیم و برخی به صورت غیرمستقیم فعالیت می کنند. از فروشندگان حضوری این محصول می توان به افرادی که در مراکز فروش ایزوگام و محصولات عایق فعالیت می کنند اشاره نمود. این فروشندگان انواع ایزوگام را به صورت عمده و جزئی به فروش می رسانند. سایت آنلاین و فروشگاه های مجازی نیز دارای فروشندگانی هستند که این محصول را به تمام نقاط کشور ارسال می کنند.

لیست قیمت فروش ایزوگام ۴ میل در ایران

لیست قیمت فروش ایزوگام 4 میل در ایراندر ایران تولیدکنندگان زیادی جهت تولید انواع ایزوگام وجود دارد که محصولات خود را بر اساس فاکتورهای گوناگون مانند کیفیت، ضمانیت، نوع مصرف و… قیمت گذاری می کنند. شرکت های عرضه کننده می توانند لیست قیمت ایزوگام تولیدشده توسط برندهای گوناگون را در اختیار شما قرار دهند که به نمونه ای از آنها در زیر اشاره شده است:

  • لیست قیمت ایزوگام بدون نصب
  • لیست قیمت ایزوگام دلیجان درب کارخانه
  • لیست قیمت ایزوگام دلیجان در کارخانه

این لیست ها به شما کمک می کنند تا خرید راحتی داشته باشید.

عرضه مستقیم ایزوگام ۴ میل در کشور

عرضه مستقیم ایزوگام 4 میل در کشوربرخی از نمایندگی های فعال در کشور ایزوگام ۴ میل را به صورت مستقیم در بین مصرف کنندگان توزیع می کنند. از این نمایندگی ها می توان به نمایندگی ایزوگام بام گستر دلیجان در تهران و نمایندگی ایزوگام بام گستر دلیجان در اصفهان اشاره نمود که محصولات را به صورت عمده ای در اختیار مشتریان قرار می دهند. عرضه مستقیم این محصول در بسیاری از مراکز فروش در سراسر کشور صورت می گیرد. دسترسی به این محصول بسیار راحت است و در تمامی مراکز فروش استان ها وجود دارد.

صادرکنندگان ایزوگام ۴ میل

صادرکنندگان ایزوگام 4 میلبیشتر تولیدکنندگان داخلی ایزوگام، انواع محصولات تولیدی خود از جمله ایزوگام ۴ میل را به بازار جهانی معرفی کرده و آن را به فروش می گذارند. صادرکنندگان ایزوگام، نقش موثری در رونق اقتصاد کشور دارند و سالانه این محصول را به صورت عمده ای به دیگر کشورها از جمله کشورهای همسایه عرضه می کنند. صادرات این محصول نشان از کیفیت بالای تولیدات داخلی دارد که مشتریان داخلی و مشتریان خارجی به این مسئله آگاه شده اند.

جهت خرید این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
واحد فروش و بازرگانی ایزوگام مفید
راه های ارتباطی:
مدیر فروش: مهندس امیدوار 09120952108
مدیریت: مهندس حسینی 09120944581
تلفن دفتر مرکزی: 02171053943
پست الکترونیکی: sale@mofidisogam.com

مطلب پیشنهادی

کارخانه های ایزوگام مرغوب ارومیه

خرید و فروش ایزوگام ارومیه به صورت عمده از طریق نمایندگی های کارخانه انجام می شود. این نمایندگی ها در تمام شهرستان های ایران مشغول فعالیت می باشند و ایزوگا

پاسخی بگذارید