ایزوگام مفید
خانه / ایزوگام / قیمت بهترین ایزوگام دو لایه برای صادرات

قیمت بهترین ایزوگام دو لایه برای صادرات

قیمت بهترین ایزوگام‌ دو لایه برای صادرات با توجه به نوسانات بازار و افزایش مواد اولیه ی آن همواره رو به افزایش است ‌، و تعیین قیمت بهترین ایزوگام با توجه به تغییرات لحظه ای کار دشواری است .

ایزوگام صادراتی که از بهترین نوع ایزوگام موجود در بازار است با توجه به مقاومت بالا  تقاضای بالایی دارد و علاوه بر محبوبیت در ایران هر ساله چندین تن به کشور های همسایه، استرالیا ، قطر ، کویت ، استرالیا ، آلمان ، بلغارستان ، و کشورهای افرقی صادر میشود .

برای صادرات ایزوگام های دو لایه که از بهترین نوع ایزوگام‌ ها هست پس از خرید آن ابتدا باید با شرکت ها  با کشور مقصد قرار داد بست و سپس با   اخذ گواهینامه ها و مدارک لازم از گمرکی ایزوگام صادر میشود .

ایزوگام ارزان قیمت

انواع دسته بندی های ایزوگام

عایق های رطوبتی ازنوع های مختلفی دارند و در چندین دسته میتوان آن هارا تقسیم بندی کرد ، ایزوگام ها بر اساس نوع مواد اولیه به دو نوع تقسیم میشوند :

۱) ایزوگام های دمیده : عایق های رطوبتی دمیده شده با استفاده از مازوت یا همان « گازوئیل» و مواد  مخصوص دیگر تولید میشوند و از مخزن های مازوت مذاب عبور داده میشوند ، این نوع ایزوگام ها مقاومت بالایی ندارند و در جاهای مخصوصی مورد استفاده قرار میگیرند.

۲) ایزوگام های پلمیری : ایزوگام های پلمیری از بهترین نوع ایزوگام هستند که در آن از قیر خالص پالایشگاهی بر پایه ۶۰-۷۰ ، پلی استر و…استفاده میکنند ، مقاومت این ایزوگام‌ ها بالاست و طول عمر خیلی بیشتری نسبت ایزوگام دمیده دارد و بیش از ۱۵ سال عمر می‌کند .

ایزوگام ها از نظر وزن و لایه نیز به چند دسته تقسیم میشوند ، ایزوگام های سه لایه ، دو لایه و تک لایه که آن ها از نظر تعداد لایه ها و مقاومت و نوع کاربردشان متفاوت است و هرکدام مخصوص استفاده در مکان های خاصی هستند همچین ایزوگام‌ ها از نظر روکش نیز به چند دسته ی دارای روکش آلومینیومی، نایلون ، پودر تالک و یا طرح دار دسته بندی می‌شوند .

صادرات ایزوگام دو لایه تمام پلمیری ۵ میل به سوریه

شرکت هیرمان از اولین تولید کنندگان ایزوگام های ۵ میلی متری بود که جزو ایزوگام های صادراتی نیز به حساب می‌آید، ایزوگام هیرمان دلیجان از محبوبیت ترین تولید کنندگان ایزوگام در بازار است.

همان طور که میدانید ایزوگام های دو لایه ی پلیمری از مقاوم ترین و مستحکم ترین نوع عایق های رطوبتی هستند و شرکت هیرمان با افزایش ضخامت آن مقاومت آن ها را در قدرت جذب و جلوگیری از نم و رطوبت چند برابر کرده است ، ایزوگام های این شرکت همگی با استفاده از بهترین مواد اولیه و طبق استاندارد های روز دنیا تولید میشوند .

قیمت بهترین ایزوگام‌ هیرمان با توجه به مواد اولیه به کار رفته در آن و مقاومت و استحکامش نسبت به دیگر ایزوگام ها کمی بیشتر است که با توجه به کیفیت محصول به صرفه می‌باشد .

ایزوگام‌ های هیرمان دلیجان هر ساله به کشور های زیادی در همسایگی ایران مثل عراق ، ترکیه ، سوریه ، افغانستان و دیگر کشور ها پس از طی مراحلی و اخذ گواهینامه از گمرک صادر میشوند .

جهت خرید این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
واحد فروش و بازرگانی ایزوگام مفید
راه های ارتباطی:
مدیر فروش: مهندس امیدوار 09120952108
مدیریت: مهندس حسینی 09120944581
تلفن دفتر مرکزی: 02171053943
پست الکترونیکی: sale@mofidisogam.com

مطلب پیشنهادی

صادرات ایزوگام درجه یک دلیجان به عمان

ایزوگام درجه یک دلیجان به عمان از طریق راه های دریایی صورتمیگیرد و داشتن تسلط بر دریای خلیج فارس و تنگه ی هرمز باعث کوتاه بودنمسیر شده است در نتحیه علاوه بر سریع تر بودن ارسال ایزوگام هزینه ی آن نیز کمتر است . ایزوگام پلمیری دو لایه جزو ایزوگام درجه یک دلیجان می‌باشد که مطابق بهسفارش و نوع آب و هوای کشور مقصد طبق استاندارد های ملی و بین الملیبا استفاده از بهترین مواد اولیه تولید میشود . ایزوگام دلیجان از محبوبیت بالایی برخوردار است که صادرات ایزوگامدلیجان هرساله به کشور های در منطقه و دنیا صورت میگیرد . سه راه مطمئن برای خرید ایزوگام صادراتی عایق های رطوبتی ساخت دلیجان از بهترین نوع عایق های وجود در بازارمی‌باشند و از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار هستند به طوری که نزدیک به۲۵ درصد از خرید و فروش ایزوگام را فقط در بازار های ایران در دستدارند و نزدیک به ۱۴ کشور نیز صادر میشوند  که این ایزوگام‌ ها با استفادهاز قیر خالص پالایشگاهی ، تیشو و پلی استر متراکم و دیگر مواد ویژه ی بااستفاده از دستگاهای پیشرفته دنیا تولید و عرضه می‌شوند. ایزوگام پلمیری صادراتی از بهترین نوع عایق های رطوبتی می‌باشد کهامکان خرید آن هم برای مصارف داخلی و هم برای صادرات نیز از چندینراه وجود دارد . بسیاری از کارخانه ها امکان خرید ایزوگام از طریق درب کارخانه را برایاطمینان و آرامش خاطر بیشتر مشتریان فراهم کرده اند و مشتریان می‌توانندبه سادگی با مراجعه به درب کارخانه به صورت مستقیم ایزوگام خود راانتخاب و به صورت عمده و جزیی خریداری کنند ، همچنین کسانی کهدسترسی به کارخانه را ندارند برای خرید مستقیم ایزوگام و بدون واسطهمی‌توانند از طریق سایت و به صورت آنلاین اقدام کنند و ایزوگام درجه یکدلیجان را به صورت اینترنتی سفارش و با قیمت اصلی و کارخانه خریداریکنند . و کسانی که ایزوگام را از نزدیک مشاهده کنند می‌توانند از طریق نمایندگیهای فروش ایزوگام دلیجان که در سرتاسر ایران وجود دارد اقدام نمایند واگر قصد ارسال و صادرات این ایزوگام ها را  دارید باید حتما گواهینامه هاو مجوزات گمرک را بگیرید و برای مشاور و پاسخ سوالات در این باره باشماره های مدیریت فروش تماس حاصل نمایید. خرید ایزوگام دلیجان ۵ میل برای صادرات به امارات ایزوگام هیرمان ۵ میل از جدیدترین  ایزوگام های ساخت این شرکت است کهتبدیل به ایزوگام درجه یک دلیجان نیز شده است. این ایزوگام ها با استفاده از بهترین مواد اولیه و قیر خالص پالایشگاهی بهابعاد ۵ میلی متر ضخامت و وزن ۵۰ کیلوگرم به بهره جویی از بهتریندستگاهای ی روز تولید میشود که از مقاومت و استحکام بسیار بالاییبرخوردار هستند و می‌توانند به سادگی در سخت ترین شرایط آب و هواییدوام بیاورند . صادرات این ایزوگام‌ ها به امارت و شهر ابوظبی از طریق راههای دریایی مابا این کشور صورت میگیرد که ایزوگام ها طبق سفارش و و نوع آب هوای اینکشور مخصوص شرایط گرم و مرطوب تولید میشوند و توانایی مقاومت دردمای بالاتر از ۱۲۰ درجه را نیز دارند.