ایزوگام مفید
خانه / ایزوگام دلیجان / قیمت بهترین نوع ایزوگام دلیجان برای صادرات

قیمت بهترین نوع ایزوگام دلیجان برای صادرات

بهترین نوع ایزوگام دلیجان برای صادرات با توجه به نوسانات اخیر بازار و تحریم های اعمال شده از سمت آمریکا افزایش داشته است و تعیین قیمت مشخص برای آن دشوار است .
بهترین نوع ایزوگام دلیجان ایزوگام های پلمیری صادراتی هستند که استفاده از مواد درجه یک و دستگاهای پیشرفته تحت نظارت تیم تولید خبره تولید میشوند.
ایزوگام صادراتی دلیجان جزو محبوب ترین ایزوگام های موجود در بازار جهان است و به کشور های زیادی نظیر کشور های همسایه و استرالیا ، آلمان ، روسیه ، کشورها آفریقایی و… صادر میشود.

برای صادرات ایزوگام به کشور های دیگر مراحل زیادی باید طی کرد و پس از گرفتن مجوزات لازم از گمرکی محصولات از راههای مختلف زمینی ، هوایی ، دریایی ارسال می‌شوند.

صادرات ایزوگام سنگ ریزه ای به ترکیه

ایزوگام سنگ ریزه نوعی از عایق های رطوبتی است که از انواع تیشو ، پلی استر و قیر خالص پالایشگاهی و اصلاح کننده‌های SBSAPP و دیگر مواد ویژه در تولید آن استفاده شده است و سنگ ریزهای مخصوص را با رنگ های مختلف با استفاده از حرارت به جای روکش آلومینیومی استفاده میکنند  . ایزوگام سنگ ریزه یکی از بهترین نوع ایزوگام دلیجان به حساب میایید که از تنوع بالایی برخوردار است و طرح های زیبا و متنوع زیادیی دارد ،مثل رنگ های نارنجی ، قرمز ، آبی ، سبز ، زرد و…که ایزوگام آبی به عنوان

مثال در عایق کاری استخرها و یا رنگ سبز ان به جای چمن میتواند مورد استفاده قرار بگیرد‌.

این ایزوگام ها علاوه بر زیبایی که دارند از مقاومت و استحکام بالایی برخورداراند و چسبندگی بسیار خوبی نیز دارند و کاربرهای متنوعی دارند و در اکثر نماها و جاها می‌توانند مورد استفاده قرار بگیرند .

صادرات ایزوگام به ترکیه همانند دیگر کشور های همسایه همه ساله به صورت وسیع از طریق راههای زمینی و هوایی صورت میگیرد و ایزوگام مورد سفارش و مناسب آب و هوای آن را  تولید و صادر می‌کنیم.

بهترین ایزوگام طرحدار پلمیری برای صادرات

بهترین نوع ایزوگام دلیجان قطعا ایزوگام های پلمیری هستند که از چسبندگی عالی و کیفیت و دوام بالایی برخوردارند و می‌توانند شرایط سخت آب و هوایی را تحمل کنند.

ایزوگام های پلمیری طرح دار با استفاده از قیر درجه یک پالایشگاهی که بر پایه ی ۷۰ -۶۰ است و پلی استر متراکم و تیشو و … تولید میشوند و به جایی پوشش فویل آلومینیومی ساده از آلومینیوم طرح دار استفاده میشود .

این عایق های رطوبتی دارای طرح های متنوع و بسیاری هستند مانند ایزوگام‌ طرح سنگ ، چمن ، چوب ، اجر یا ایزوگام های رنگی و … که علاوه بر اینکه از سازه  در برابر رطوبت و بارش باران محافظت  میکنند به آن زیبایی نیز می‌بخشد. ایزوگام های دلیجانی از بهترین نوع ایزوگام در بازار است و شهر دلیجان به قطب تولید ایزوگام در خاورمیانه معروف است که تقاضای بسیار بالایی دارد

عالی و کیفیت و دوام بالایی برخوردارند و می‌توانند شرایط سخت آب و هوایی را تحمل کنند.

ایزوگام های پلمیری طرح دار با استفاده از قیر درجه یک پالایشگاهی که بر پایه ی ۷۰ -۶۰ است و پلی استر متراکم و تیشو و … تولید میشوند و به جایی پوشش فویل آلومینیومی ساده از آلومینیوم طرح دار استفاده میشود .

این عایق های رطوبتی دارای طرح های متنوع و بسیاری هستند مانند ایزوگام‌ طرح سنگ ، چمن ، چوب ، اجر یا ایزوگام های رنگی و … که علاوه بر اینکه از سازه  در برابر رطوبت و بارش باران محافظت  میکنند به آن زیبایی نیز می‌بخشد.

ایزوگام های دلیجانی از بهترین نوع ایزوگام در بازار است و شهر دلیجان به قطب تولید ایزوگام در خاورمیانه معروف است که تقاضای بسیار بالایی دارد و از انواع راه زمینی و هوای و دریایی به کشور های زیادیی در دنیا ارسال می‌شود .

از جمله کشور هایی که ایزوگام به آن ها ارسال می‌شود تمامی کشور های همسایه ، کشور های آفریقایی ، روسیه ، قطر ، کویت ،استرالیا و آلمان و … است

جهت خرید این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
واحد فروش و بازرگانی ایزوگام مفید
راه های ارتباطی:
مدیر فروش: خانم سلطانی 09120952108
تلفن دفتر مرکزی: 02171053943
تلفن کارخانه: 08632240027
پست الکترونیکی: sale@mofidisogam.com

مطلب پیشنهادی

خرید ایزوگام ارزان قیمت دلیجان در مازندران

ایزوگام ارزان قیمت دلیجان در مازندران به سادگی با مراجعه به نمایندگی های فروش اصلی …