مجموعه ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین ایزوگام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت بهترین نوع ایزوگام دلیجان برای صادرات

آنچه در این مقاله میخوانید...

صادرات ایزوگام سنگ ریزه ای به ترکیه بهترین ایزوگام طرحدار پلمیری برای صادرات

بهترین نوع ایزوگام دلیجان برای صادرات با توجه به نوسانات اخیر بازار و تحریم های اعمال شده از سمت آمریکا افزایش داشته است و تعیین قیمت مشخص برای آن دشوار است .
بهترین نوع ایزوگام دلیجان ایزوگام های پلمیری صادراتی هستند که استفاده از مواد درجه یک و دستگاهای پیشرفته تحت نظارت تیم تولید خبره تولید میشوند.
ایزوگام صادراتی دلیجان جزو محبوب ترین ایزوگام های موجود در بازار جهان است و به کشور های زیادی نظیر کشور های همسایه و استرالیا ، آلمان ، روسیه ، کشورها آفریقایی و… صادر میشود.

برای صادرات ایزوگام به کشور های دیگر مراحل زیادی باید طی کرد و پس از گرفتن مجوزات لازم از گمرکی محصولات از راههای مختلف زمینی ، هوایی ، دریایی ارسال می‌شوند.

صادرات ایزوگام سنگ ریزه ای به ترکیه

ایزوگام سنگ ریزه نوعی از عایق های رطوبتی است که از انواع تیشو ، پلی استر و قیر خالص پالایشگاهی و اصلاح کننده‌های SBSAPP و دیگر مواد ویژه در تولید آن استفاده شده است و سنگ ریزهای مخصوص را با رنگ های مختلف با استفاده از حرارت به جای روکش آلومینیومی استفاده میکنند  . ایزوگام سنگ ریزه یکی از بهترین نوع ایزوگام دلیجان به حساب میایید که از تنوع بالایی برخوردار است و طرح های زیبا و متنوع زیادیی دارد ،مثل رنگ های نارنجی ، قرمز ، آبی ، سبز ، زرد و…که ایزوگام آبی به عنوان

مثال در عایق کاری استخرها و یا رنگ سبز ان به جای چمن میتواند مورد استفاده قرار بگیرد‌.

این ایزوگام ها علاوه بر زیبایی که دارند از مقاومت و استحکام بالایی برخورداراند و چسبندگی بسیار خوبی نیز دارند و کاربرهای متنوعی دارند و در اکثر نماها و جاها می‌توانند مورد استفاده قرار بگیرند .

صادرات ایزوگام به ترکیه همانند دیگر کشور های همسایه همه ساله به صورت وسیع از طریق راههای زمینی و هوایی صورت میگیرد و ایزوگام مورد سفارش و مناسب آب و هوای آن را  تولید و صادر می‌کنیم.

بهترین ایزوگام طرحدار پلمیری برای صادرات

بهترین نوع ایزوگام دلیجان قطعا ایزوگام های پلمیری هستند که از چسبندگی عالی و کیفیت و دوام بالایی برخوردارند و می‌توانند شرایط سخت آب و هوایی را تحمل کنند.

ایزوگام های پلمیری طرح دار با استفاده از قیر درجه یک پالایشگاهی که بر پایه ی ۷۰ -۶۰ است و پلی استر متراکم و تیشو و … تولید میشوند و به جایی پوشش فویل آلومینیومی ساده از آلومینیوم طرح دار استفاده میشود .

این عایق های رطوبتی دارای طرح های متنوع و بسیاری هستند مانند ایزوگام‌ طرح سنگ ، چمن ، چوب ، اجر یا ایزوگام های رنگی و … که علاوه بر اینکه از سازه  در برابر رطوبت و بارش باران محافظت  میکنند به آن زیبایی نیز می‌بخشد. ایزوگام های دلیجانی از بهترین نوع ایزوگام در بازار است و شهر دلیجان به قطب تولید ایزوگام در خاورمیانه معروف است که تقاضای بسیار بالایی دارد

عالی و کیفیت و دوام بالایی برخوردارند و می‌توانند شرایط سخت آب و هوایی را تحمل کنند.

ایزوگام های پلمیری طرح دار با استفاده از قیر درجه یک پالایشگاهی که بر پایه ی ۷۰ -۶۰ است و پلی استر متراکم و تیشو و … تولید میشوند و به جایی پوشش فویل آلومینیومی ساده از آلومینیوم طرح دار استفاده میشود .

این عایق های رطوبتی دارای طرح های متنوع و بسیاری هستند مانند ایزوگام‌ طرح سنگ ، چمن ، چوب ، اجر یا ایزوگام های رنگی و … که علاوه بر اینکه از سازه  در برابر رطوبت و بارش باران محافظت  میکنند به آن زیبایی نیز می‌بخشد.

ایزوگام های دلیجانی از بهترین نوع ایزوگام در بازار است و شهر دلیجان به قطب تولید ایزوگام در خاورمیانه معروف است که تقاضای بسیار بالایی دارد و از انواع راه زمینی و هوای و دریایی به کشور های زیادیی در دنیا ارسال می‌شود .

از جمله کشور هایی که ایزوگام به آن ها ارسال می‌شود تمامی کشور های همسایه ، کشور های آفریقایی ، روسیه ، قطر ، کویت ،استرالیا و آلمان و … است

مشاوره و فروش ایزوگام

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

شرکت ایزوگام مفید

راه های ارتباطی:

phone icon مدیر فروش شرکت: 09120944581

phone icon کارشناس فروش و پیگیری: 09120952108

phone icon شماره دفتر مرکزی: 02171053943

phone icon شماره دفتر کارخانه : 08632240027

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: sale@mofidisogam.com

مجموعه ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین ایزوگام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید