ایزوگام مفید
خانه / ایزوگام دلیجان / لیست قیمت فروش ایزوگام دلیجان در تهران

لیست قیمت فروش ایزوگام دلیجان در تهران

فروش ایزوگام دلیجان در تهران رو با توجه به افزایش قیمت مواد اولیه تولید ایزوگام و تغییرات لحظه ای بازار نسبت به پارسال و چند ماه گذشته رو به رشد بوده است و افزایش یافته

فروش ایزوگام دلیجان باتوجه به تقاضای بالای آن در سایر استان های کشور و در چندین نقطه ی تهران توسط نمایندگی های فروش اصلی انجام می‌شود و مشتریان می‌توانند با مراجعه به آن ها عایق رطوبتی مورد نیازشان به صورت عمده و جزیی بدون واسطه و با قیمت اصلی خریداری کنند.

قیمت ایزوگام در تهران همراه با نصب از ۲۰۰۰۰ تا ۲۷۰۰۰ تومان می‌تواند بسته به نوع آن متغیر باشد با این حساب به دلیل نوسانات بازار و تغییر قیمت لحظه امکان تعیین قیمت مشخصی برای آن وجود ندارد.

عمده فروش ایزوگام دلیجان در شرق تهران

ایزوگام دلیجان که از معتبرترین ایزوگام های بازار است و چون تقاضای بالایی دارد فروش ایزوگام دلیجان  در سرتاسر ایران و چند منطقه ی تهران دارای نمایندگی های فروش است ، این ایزوگام ها که سالهاست در صدر برترین های خاورمیانه قرار دارد حتی در بازار های خارجی نیز تقاضا میشوند از استحکام و مقاومت بالایی برخوردارند و با استفاده از مواد اولیه مرغوب و با کیفیت عالی تولید میشوند .

نمایندگی ایزوگام شرق در اکثر استان ها وجود دارد و مشتریان می‌توانند با مراجعه به نمایندگی ها محصول مورد نظرشان را به راحتی و با قیمت کارخانه و به صرفه خریداری کنند.

عمده فروشی ایزوگام توسط بسیاری از شرکت ها از راههای متخلفی مانند ، مراجعه به درب کارخانه و یا نمایندگی های فروش و حتی از طریق سایت اصلی و به آسانی انجام میشود .

شرکت های زیادی برای پروژه های بزرگ ساختمانی و دیگر پروژه های کشور برای خرید ایزوگام به صورت عمده و انبوه با مهندسان و حتی تاجران برای صادرات ایزوگام قرارداد های کلان می‌بندد.

عرضه و فروش ایزوگام شرق دلیجان به صورت عمده

خرید و فروش ایزوگام شرق مشهد علاوه بر فروش ایزوگام دلیجان در طی سال های اخیر بسیار پیشرفت داشته است این ایزوگام‌ ها با مواد اولیه مرغوب ، قیر پالایشگاهی، پلی اتیلن ، پلی استر متراکم ، تیشو ، آلومینیوم و  مواد ویژه و… با استفاده از دستگاهای روز دنیا و پیشرفته و نظارت کامل متخصصان تولید میشوند .

ایزوگام ها بر اساس نوع شان به چندین دسته تقسیم بندی می‌شوند و ما ایزوگام تک لایه ، دو لایه ، سه لایه و یا بر اساس روکشان به ایزوگام های روکش آلومینیومی که مخصوص مکان های است که در برابر تابش مستقیم نور خورشید قرار و ایزوگام هایی بدون روکش آلومینیوم که مناسب برای سرویس های بهداشتی و مکان هایی که در برابر تابش مستقیم نور خورشید قرار ندارد و… است و ایزوگام با روکش سنگ ریزه که جزو ایزوگام های طرحدار است و یا ایزوگام برش خورده که مخصوص سقف های شیروانی است تقسیم بندی میشود.

امکان خرید ایزوگام از چندین روش قابل انجام است ، خریداران می‌توانند محصولات مورد نظرشان را از نمایندگی های فروش اصلی تهیه کنند و بنا بر تقاضای بالای این ایزوگام های در سرتاسر ایران  متناسب با نوع آب و هوای اون منقطع عرضه و پخش می‌شوند.

جهت خرید این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
واحد فروش و بازرگانی ایزوگام مفید
راه های ارتباطی:
مدیر فروش: خانم سلطانی 09120952108
تلفن دفتر مرکزی: 02171053943
تلفن کارخانه: 08632240027
پست الکترونیکی: sale@mofidisogam.com

مطلب پیشنهادی

خرید ایزوگام ارزان قیمت دلیجان در مازندران

ایزوگام ارزان قیمت دلیجان در مازندران به سادگی با مراجعه به نمایندگی های فروش اصلی …