مجموعه ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین ایزوگام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز خرید ایزوگام دولایه شرق به صورت مستقیم

آنچه در این مقاله میخوانید...

مواد موجود در ایزوگام دولایهتفاوت ایزوگام یک لایه و دو لایهقیمت و کیفیت ایزوگام دولایه شرقخرید ایزوگام دولایه شرق
مرکز خرید ایزوگام دولایه شرق به صورت مستقیم

در تولید ایزوگام از لحاظ لایه تنوع زیادی وجود دارد. ایزوگام دولایه شرق باتوجه به بازار خرید و فروش عمده و صادرات این محصول با کیفیت از توجه ویژه ای در میان مشتریان برخوردار میباشد. در تولید ایزوگام دولایه شرق موارد استاندارد ملی و کیفیت محصول مورد بررسی قرار می گیرد.

مرکز خرید ایزوگام دولایه شرق به صورت مستقیم

مواد موجود در ایزوگام دولایه

مواد موجود در ایزوگام دولایه

ایزوگام دولایه دارای قیمت بالاتر و تفاوت بیشتری می باشد. ستر این نوع ایزوگام از دو لایه ی پلی استر و تیشو نخ دار تشکیل شده است . هر دو نوع ایزوگام می توانند روکش فویل آلومینیمی و نایلون و پودر تالک داشته باشند . هردوی لایه ها بر روی هم قرار می گیرند و از حوضچه مذاب قیر رد می شوند. در خرید ایزوگام دو لایه باید تفاوت ها را در نظر گرفت و براساس این موضوع ایزوگام مورد نظر را خریداری نمود. شرکت ایزوگام مفید تولید کننده انواع ایزوگام دولایه می باشد.

تفاوت ایزوگام یک لایه و دو لایه

تفاوت ایزوگام یک لایه و دو لایه

ضخامت مواد ایزوگام تک لایه ۳٫۲ میلیمتر می باشد اما ایزوگام دولایه در دو مدل ۵.۳ میلیمتر و ۴ میلیمتر تولید می شود. پرمصرف ترین نوع ایزوگام دولایه دارای ضخامت ۴ میلیمتری می باشد که ایزوگام دولایه شرق یکی از بهترین آنها است. اگر یک لایه تیشو به ایزوگام یک لایه اضافه شود، ایزوگام دولایه تولید خواهد شد. از لحاظ کاربرد، ایزوگام یک لایه برای مکان هایی با شکل هندسی نامتقارن مانند محل تقاطع پی و ساختمان، بالکن های سرپوشیده، آشپزخانه هایی با آبریز کم استفاده می گردد. اما در مقابل از ایزوگام دولایه برای بام خانه ها، سرویس های بهداشتی و مکان هایی که فشار و رطوبت بالا می باشد مورد استفاده قرار می گیرد.

قیمت و کیفیت ایزوگام دولایه شرق

قیمت و کیفیت ایزوگام دولایه شرق

ایزوگام دولایه بعلت وجود ضخامت و مواد داخلی بیشتر نسبت به ایزوگام یک لایه گران تر می باشد اما دوام ایزوگام دولایه در قیاس با ایزوگام یک لایه بسیار بیشتر می باشد. ایزوگام دولایه از لحاظ کیفیت فنی نیز دارای استحکام و مقاومت بالایی می باشد. در مراحل ساخت ایزوگام دولایه شرق از مواد اولیه درجه یک استفاده شده و در همه پروژه های عمرانی می توان از آن استفاده کرد. ایزوگام دولایه دارای مراحل نصب آسان و استاندارد می باشد. امروزه شرکت های تولید ایزوگام مانند شرکت ایزوگام مفید انواع مختلفی از ایزوگام را در اختیار مشتریان خود در داخل کشور و همچنین صادرات قرار می دهند.

خرید ایزوگام دولایه شرق

خرید ایزوگام دولایه شرق

عوامل مهمی در تعیین قیمت ایزوگام دولایه مرغوب تاثیرگذار می باشند. نوع مواد اولیه، نوع پلی استر و الیاف موجود در ایزوگام، ضخامت لایه ایزوگام و تعیین میزان ایزوگام از جمله موارد مهم در هنکام مشخص نمودن قیمت ایزوگام هستند. ایزوگام دولایه شرق از بهترین مواد موجود در بازار تشکیل شده است و کیفیت آن بسیار بالا می باشد. شرکت ایزوگام مفید تولید و عرضه کننده انواع ایزوگام یک لایه و دو لایه می باشد.

در هنگام تصمیم برای خرید می توان به صورت حضوری در نمایندگی های معتبر شرکت ایزوگام مراجعه و ثبت سفارش نمود یا از طریق وب سایت فروش اقدام به سفارش ایزوگام دولایه بفرمایید.

 

 

 

ابوالفضل حسنی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین ایزوگام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.