ایزوگام مفید
خانه / ایزوگام / مرکز خرید ایزوگام مشهد طلایی

مرکز خرید ایزوگام مشهد طلایی

امروزه ایزوگام به عنوان یکی از مهمترین تجهیزات در امر ساختمان سازی کاربرد زیادی دارد. از اینرو مهندسین ساختمانی و همچنین مالکین ساختمان ها در تلاشند بتوانند بهترین نوع ایزوگام را تهیه و نصب نمایند تا  از وارد شدن آسیب های احتمالی به ساختمان پیشگیری نمایند. بر طبق این، افراد می توانند جهت خرید ایزوگام مشهد طلایی به مراکز عرضه آن مراجعه نمایند تا بتوانند به صورت عمده این محصول را خریداری نمایند. 

مرکز خرید ایزوگام مشهد طلایی

مزایای ایزوگام مشهد طلایی

مزایای ایزوگام مشهد طلایی

 ایزوگام چیست؟ 

در دوران قدیم برای انجام عایق بندی رطوبتی انواع و اقسام فضاها  به شکل شیوه های سنتی و به کمک آسفالت و قیر گونی استفاده می شد، ولی بعد ها با گذشت زمان با ساخت عایق رطوبتی جایگزین مناسبی برای این کار شد. امروزه در ساخت خیلی از قسمت های ساختمان ها، سرویس های بهداشتی و پشت بام ها ، عایق کاری با لایه های عایق رطوبتی انجام می گردد.

به طور کلی ایزوگام پوششی مقاوم است که از قیر و الیاف مصنوعی بدست می آید و با حرارت دادن بر روی پشت بام قرار می گیرد و از نفوذ آب و رطوبت به قسمت های پایین پشت بام جلوگیری می کند. در حالت طبیعی ماندگاری و عمر ایزوگام ها، حدود ۱۰ سال است. البته این قضیه هم بستگی به مارک ایزوگام و شیوه نصب آن دارد. 

ایزوگام، در جهت مقاوم کردن ساختمان ها در مقابل رطوبت برف و باران است. ایزوگام هم مثل خیلی از تجهیزات ساختمانی دارای نوع های گوناگونی است.

ایزوگام در مکان های دیگر نظیر استخرها و… هم استفاده می شود. ایزوگام از فرآوردهای نفتی تهیه می شود. غالبا پس از حدودا ۱۰ تا ۱۵ سال بعد از نصب ایزوگام، این عایق باید ترمیم و یا مجدد نصب شود. قطر ایزوگام ها زیادی نیست و در حالت معمول از آن ها جهت عایق کردن سطوح هموار استفاده می شود.

لایه های تشکیل دهنده ایزوگام به شرح زیر است:

لایه‌های تشکیل دهنده ایزوگام به ترتیب از سطح بالا به طرف پایین به شکل زیر است:

·         لایه اول: لایه پلی‌اتیلن یا فویل آلومینیوم 

·         لایه دوم: بافت سطح ایزوگام 

·         لایه سوم: لایه پلی‌ استر 

·         لایه چهارم: مواد افزودنی ویژه

·         لایه پنجم: لایه پلی‌اتیلن 

فروش ایزوگام مشهد به قیمت امروز

فروش ایزوگام مشهد به قیمت امروز با توجه به وجود نوسان قیمت در فروش انواع تجهیزات و ملزومات ساختمان سازی در بازار، قیمت ایزوگام مشهد هم مانند سایر لوازم ساختمانی به طور ثابت و به روز تعیین نماییم. ولی چنانچه مشتریان محترم بخواهند از قیمت تقریبی ایزوگام مشهد مطلع شوند می توانند با کارشناسان واحد فروش ما در ارتباط باشند. 

قابل ذکر است که اگر ایزوگام به صورت عمده خریداری شود قیمت آن نسبت به خرید جزئی کمتر می شود و برای مشتری مقرون به صرفه تر است. فروش ایزوگام مشهد به سبب کیفیت بالا و قیمت مناسب، روز به روز در حال افزایش است. 

جهت خرید این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
واحد فروش و بازرگانی ایزوگام مفید
راه های ارتباطی:
مدیر فروش: خانم سلطانی 09120952108
تلفن دفتر مرکزی: 02171053943
تلفن کارخانه: 08632240027
پست الکترونیکی: sale@mofidisogam.com

مطلب پیشنهادی

خرید ایزوگام چسب دار با بالاترین کیفیت

ایزوگام چسبی یک عایق رطوبتی در ساختمان ها به شمار می رود و از رسیدن آب به لایه های پایین تر جلوگیری می کند. این ایزوگام چسب دار انواع مختلفی دارد که هر کدا

پاسخی بگذارید