ایزوگام مفید
خانه / ایزوگام / نمایندگی ایزوگام اصفهان ارزان قیمت

نمایندگی ایزوگام اصفهان ارزان قیمت

ساختمان ها امروزه مجهز به یک نوع عایق هستند. این عایق وظیفه دارد نگذارد رطوبت و اب به داخل خانه نفوذ کند. اسم این نوع عایق ایزوگام است. ایزوگام اصفهان از برند های مطرح در حوزه ایزوگام و عایق سازی خانه ها است. نمایندگی های ایزوگام اصفهان امروزه در جای جای ایران گسترده شده است که با قیمت ارزان و صادرات به خارج به هم وطنان عزیز خدمات ارائه می دهند.

نمایندگی ایزوگام اصفهان ارزان قیمت

آشنایی با درجه کیفیت انواع ایزوگام

آشنایی با درجه کیفیت انواع ایزوگام امروزه ایزوگام های متفاوتی به بازار آمدهاند که برای انواع محیط ها و مکان ها مناسب می باشند. ایزوگام در حقیقت لایه ای است که از ورود رطوبت و آب به محل معین جلوگیری می کند. ایزوگام را برای مکان های مختلفی مورد استفاده قرار می دهند. لحظه ای که اسم ایزوگام به گوشمان می خورد یاد اکثر مردم پشت بام می افتد و شاید تصور کنید بیشترین کاربرد ایزوگام بر روی پشت بام ها است. اما پشت بام خانه ها تنها کاربرد ایزوگام ها نیست. بلکه حتی در بیشتر صنعت ها و مشاغل نیز کاربرد دارد. به عنوان مثال برای عایق کاری کف سرد خانه ها، مرغ داری ها، مخازن اب و حتی نمای ساختمان ها می توان استفاده کرد. 

انواع ایزوگام وجود دارد که برای ساختمان های مختلف می توان به کار برد. ایزوگام مورد استفاده بر روی پشت بام ها به علت اینکه خورشید مستقیما به ان می تابد باید دارای کیفیت بالا باشد تا اشعه های خورشید به بافت ایزوگام آسیب نرساند. برای پشت بام ها ضروری است از ایزوگام دارای روکش آلومینیمی استفاده شود. روکش آلومینیمی از ورود گرما به خانه جلوگیری کرده و مانع از فرسایش سریع ایزوگام می گردد. اما برای استفاده در داخل خانه ها مانند سرویس بهداشتی یا مخازن آب از ایزوگام بدون روکش نیز می توان استفاده کرد که اشکالی ایجاد نمی کند. ایزوگام دارای لایه هایی است که از مواد مختلف شیمیایی تشکیل شده است. از انواع ایزوگام دو لایه و تک لایه در بازار وجود دارد. با توجه به محیط جغرافیایی که در ان زندگی می کنید می توان به خرید و نصب ایزوگام اقدام کرد.

ایزوگام دلیجان تولیدی در ایران علاوه بر اینکه به مصرف داخلی می رسد به خارج از ایران و کشورهای همجوار نیز صادر می گردد. صادرات ایزوگام به خارج از کشور بسیار امری مطلوب است و باعث وارد شدن ارز به کشور می شود. 

خرید ایزوگام اصفهان از کارخانه تولیدی

خرید ایزوگام اصفهان از کارخانه تولیدی خرید ایزوگام اصفهان درجه یک، مرغوب و با کیفیت از نمایندگی های این کارخانه امکان پذیر است. به علاوه می توانید ایزوگام اصفهان را از کارخانه تولید نیز تهیه کنید. کارخانه ایزوگام اصفهان با تولید ایزوگام با کیفیت و صادرات ان گامی در جهت رونق اقتصادی و پاسخ به نیاز افراد جامعه برداشته است.

جهت خرید این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
واحد فروش و بازرگانی ایزوگام مفید
راه های ارتباطی:
مدیر فروش: خانم سلطانی 09120952108
تلفن دفتر مرکزی: 02171053943
تلفن کارخانه: 08632240027
پست الکترونیکی: sale@mofidisogam.com

مطلب پیشنهادی

خرید ایزوگام چسب دار با بالاترین کیفیت

ایزوگام چسبی یک عایق رطوبتی در ساختمان ها به شمار می رود و از رسیدن آب به لایه های پایین تر جلوگیری می کند. این ایزوگام چسب دار انواع مختلفی دارد که هر کدا

پاسخی بگذارید