ایزوگام مفید
خانه / ایزوگام یزد / قیمت هر متر ایزوگام در یزد

قیمت هر متر ایزوگام در یزد

بحث قیمت همیشه یکی از مهمترین فاکتورهای خرید ایزوگام بوده و قیمت ایزوگام در یزد برای خریداران این استان بسیار مهم و قابل اهمیت می باشد.

قیمت ایزوگام در یزد

اما خب در کنار اهمیت قیمت ایزوگام باید به کیفیت ایزوگام هم توجه کافی داشت و دانست که محصول خریداری شده مناسب شما هست یا خیر. زیرا هر ایزوگامی کاربری خاص خودش را داشته و صرفا از روی قیمت نباید قضاوت کرد.

خوشبختانه در سالیان اخیر امکان تهیه بهترین برندهای ایزوگام در سراسر کشور مهیا شده و از همین رو قیمت خرید هر متر ایزوگام در یزد و شهرهای آن از جمله:

  • یزد
  • میبد
  • اردکان
  • بافق
  • مهریز
  • ابرکوه
  • اشکذر
  • حمیدیا
  • عقدا
  • تفت

و سایر نقاط این استان تقریبا یکسان بوده و برای تهیه هر برندی کافیست به نمایندگی آن مراجعه کرده یا با یک جستجوی ساده در اینترنت با فروشندگان آنلاین آن تماس بگیرید.

لیست قیمت ایزوگام در یزد بدون نصب

همان طور که می دانید در استان یزد دو کارخانه فعال تولید ایزوگام وجود دارند که بخشی از نیاز این استان را تامین می کنند و بسیاری از هم وطنان یزدی به دنبال دانستن قیمت فروش این شرکت ها هستند.

استان یزد دو کارخانه به نام های شرکت «عایق باران یزد» و شرکت «نگین بام شرق» دارد که هرکدام برندهای متفاوت با کیفیت متنوعی را تولید و عرضه می کنند.

هرچند بسیاری از مشتریان ایزوگام به دنبال خرید و قیمت ایزوگام ارومیه در این استان ها هستند اما بنا به درخواست مشتریان و برای آگاهی بیشتر شما قیمت های این دو شرکت را به صورت لیست قیمت در سایت قرار می دهیم.

ایزوگام عایق باران یزددولایه فویلدار۱۴۰۰۰ تومان
ایزوگام نگین بام شرقدولایه پودری۱۳۵۰۰ تومان
ایزوگام آب دانادولایه فویلدار۱۴۲۰۰ تومان
ایزوگام بوران یزددولایه ساده۱۳۰۰۰ تومان
ایزوگام نگین بام شرق یزددولایه فویل دار۱۴۸۰۰ تومان

خرید ایزوگام مستقیم از کارخانه یزد

با توجه به بارش های سالهای اخیر، تقاضای خرید ایزوگام در کشور افزایش یافته و در برخی نقاط نیز باعث عدم توازن در عرضه و تقاضا گردیده است. برای نمونه قیمت ایزوگام در بندرعباس مدتی به روند صعودی مواجه است.

لذا بسیاری از عمده فروشان و حتی مصرف کنندگان نهایی ایزوگام به فکر خرید ایزوگام مستقیم از کارخانه های یزد، دلیجان و سایر شهرها افتاده اند.

به خاطر داشته باشید که خرید مستقیم ایزوگام بدون واسطه از کارخانه برای هر کسی مقدور نیست! چراکه باید حجم خرید، مسافت تا مقصد و شرایط فروش را هم در نظر داشت و سپس اقدام به این کار نمود.

اما برای رفاه حال هم وطنان در سراسر کشو، علاوه بر فروش عمده و ارسال بارهای کلی، امکان خرید و ارسال ایزوگام درجه یک دلیجان در متراژهای کم هم میسر است که برای این منظور می توانید با بخش فروش در ارتباط باشد.

لازم بذکر است که هم اکنون قیمت هر متر ایزوگام در لیست فروش شرکت ایزوگام مفید؛ از متری ۹۸۰۰ تومان تا ۱۸۰۰۰ تومان متفاوت بوده که می توانید استعلام نمائید.

جهت خرید این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
واحد فروش و بازرگانی ایزوگام مفید
راه های ارتباطی:
مدیر فروش: خانم سلطانی 09120952108
تلفن دفتر مرکزی: 02171053943
تلفن کارخانه: 08632240027
پست الکترونیکی: sale@mofidisogam.com